Aktyviai rungtynes pradėjęs J. Valančiūnas pelnė du taškus ir privertė prasižengti varžovų lyderį Blake'ą Griffiną. Dvikovos Havajuose komentatoriai netgi paklausė vienas kitą, ką žino apie Lietuvą. Vienas iš jų juokdamasis tikino, kad ten skaniai gamina.

Kėlinio viduryje aktyviau gynęsi ir su Milošo Teodosičiaus kamuolio skirstymu efektyviau puolę „Clippers“ šovė į priekį ir susikrovė dviženklį pranašumą – 28:18. Negana to, prieš didžiąją pertrauką taškų praraja tarp komandų padidėjo kone dvigubai – 62:44.

Po lietuvio dvitaškio iš po krepšio trečiame kėlinyje Toronto komandos deficitas buvo 11 taškų – 51:62, tačiau po Serge'o Ibakos susistumdymo su B. Griffinu ir abipusės pražangos visos „Raptors“ pastangos sugrąžinti intrigą nuėjo perniek.

Ant atsarginių suolo sėdęs J. Valančiūnas bejėgiškai stebėjo, kaip po krepšiu įsisiautėjo B. Griffinas, o „Clippers“ pranašumas likus žaisti 12 minučių išaugo net iki 28 taškų – 60:88.

Paskutiniame ketvirtyje abiejų komandų treneriai leido pažaisti atsarginiams žaidėjams – „Raptors“ jaunimui vienu metu buvo pavykę apkarpyti skirtumą iki 12 taškų (78:90), tačiau galiausiai 98:84 triumfavo „Clippers“.

Nuo trečiojo kėlinio pradžios iki rungtynių pabaigos ant atsarginių suolo sėdėjęs J. Valančiūnas per 18 min. pelnė 11 (5/7 dvitaškiai, 1/1 baudos) taškų, atkovojo 6 ir perėmė vieną kamuolį, prasižengė penkis kartus.

Raptors“: DeMaras DeRozanas 15 (4 rez.p.), Fredas VanVleetas 13, J. Valančiūnas (6 atk.k.) 11, Pascalis Siakamas 9, Delonas Wrightas 6.

Clippers“: Blake'as Griffinas 17, DeAndre Jordanas 15 (8 atk.k.), Willie Reedas 12, Danilo Gallinari 11, Lou Williamsas 9, Wesley Johnsonas 8, Patrickas Beverley 6, Samas Deckeris ir Montrezlas Harrellas po 5, Milošas Teodosičius 3 (5 rez.p.).

Kitų šios nakties rungtynių rezultatai:

Niujorko „Knicks“ – Bruklino „Nets“ 107:115 (33:30, 24:29, 21:34, 29:22)

Knicks“: Timas Hardaway'us (5/11 trit.) ir Enesas Kanteris po 17, Kristapas Porzingis 15, Courtney Lee 12 taškų.

Nets“: D'Angelo Russellas 19, Seanas Kilpatrickas 15, Rondae Hollis-Jeffersonas ir Joe Harrisas po 13, Quincy Acy ir Spenceris Dinwiddie po 12, Demarre Carrollas 10 taškų.

Naujojo Orleano „Pelicans“ – Čikagos „Bulls“ 109:113 (46:33, 23:25, 16:26, 24:29)

Pelicans“: Anthony Davisas 24 (10 atk. kam.), DeMarcusas Cousinsas 20 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), E'Twaunas Moore'as 16, Ianas Clarkas ir Jrue Holiday po 11 taškų.

Bulls“: Cristiano Felicio 15, Nikola Mirotičius (4/12 met.) ir Justinas Holiday po 14, Denzelis Valentine'as ir Robinas Lopezas po 12, Jerianas Grantas ir Krisas Dunnas po 11, Paulas Zipseris 10 taškų.

Oklahomos „Thunder“ – Hjustono „Rockets“ 97:104 (25:27, 27:32, 21:31, 24:14)

Thunder“: Carmelo Anthony 19, Paulas George'as 15, Isaiah Canaanas ir Danielis Hamiltonas po 11, Jerami Grantas 10 taškų. (Russellas Westbrookas rungtynėms neregistruotas).

Rockets“: Ericas Gordonas 21 (6/8 trit.), Trevoras Ariza 18 (5/7 trit.), Jamesas Hardenas 16 (3/12 trit., 10 rez. perd.), Chrisas Paulas 11, Ryanas Andersonas 10 taškų.

Portlando „Trail Blazers“ – Finikso „Suns“ 112:114 (32:24, 31:22, 22:27, 27:41)