Niujorko klubui šiose rungtynėse nepadėjo dėl kairės blauzdos skausmo susitikimą praleidęs Mindaugas Kuzminskas. Nors „Knicks“ nepateikė išsamesnio komentaro dėl lietuvio sveikatos būklės, tikėtina, jog Kūzia į aikštę grįš jau artimiausiu metu.

Mūsų tėvynainis nebuvo vienintelis ikisezoninių rungtynių startą praleidęs krepšininkas – Niujorko ekipai nepadėjo Joakimas Noah, Ronas Bakeris ir Luke'as Kornet, o „Nets“ vertėsi be Cariso LeVerto ir Alleno Crabbe'o pagalbos.

Jeffui Hornacekui nusprendus vietas starto penkete patikėti Ramonui Sessionsui, Timui Hardaway'ui, Dougui McDermottui, Kristapui Porzingiui ir Kyle'ui O'Quinnui susitikimą užtikrinčiau pradėjo „Madison Square Garden“ arenoje savų žiūrovų entuziaztingai palaikyti „Knicks“, įpusėjus pirmajam ketvirčiui susikrovę dešimties taškų persvarą – 18:8.

Lygos analitikams spėliojant kuris krepšininkas perims pastarųjų šešių sezonų rezultatyviausio Niujorko komandos krepšininko indėlį puolime šeimininkai sulaukė ovacijų dalindamiesi kamuoliu ir taškus rinkdami komandinėmis pastangomis, o Bruklino ekipai visus 8 pirmuosius taškus surinko klubo naujokas D'Angelo Russellas.

Visgi svečiai sugebėjo atsitiesti ir jau antrojo kėlinio pradžioje persverti rezultatą savo naudai. Vedami D. Russello ir buvusio „Knicks“ nario Quincy Acy į ilgąją pertrauką „Nets“ išsinešė dviejų taškų persvarą.

Aukščiausią pavarą Bruklino krepšininkai įjungė trečiajame ketvirtyje, kai Kenny Atkinsono auklėtiniai aukštos spartos, itin gražaus kamuolio judėjimo ir fantastiško tritaškių taiklumo dėka susikrovė net 18 taškų persvarą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje itin agresyviai puolime žaidęs „Knicks“ naujokas Enesas Kanteris individualiais veiksmais sumažino atsilikimą iki keturių taškų, tačiau svečiai sugebėjo atsitiesti ir atstatė dviženklį pranašumą.

Klubo lyderio statusą iš C. Anthony perėmęs K. Porzingis per 22 aikštėje praleistas minutes viso surinko 15 taškų (6/14 met., 0/1 trit., 3/3 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 2 blokus bei po vieną rezultatyvų perdavimą ir perimtą kamuolį.

„Knicks“ sirgaliai sulaukė ir ilgai laukto aštuntojo šių metų biržos šaukimo Franko Ntilikinos debiuto. Dėl traumos vasaros lygos susitikimus praleidęs prancūzas per 18 minučių surinko 5 taškus ir 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau pataikė tik 1 iš 7 iš žaidimo atliktų metimų.

„Knicks“: Timas Hardaway'us (5/11 trit.) ir Enesas Kanteris po 17, Kristapas Porzingis 15, Courtney Lee 12 taškų.

„Nets“: D'Angelo Russellas 19, Seanas Kilpatrickas 15, Rondae Hollis-Jeffersonas ir Joe Harrisas po 13, Quincy Acy ir Spenceris Dinwiddie po 12, Demarre Carrollas 10 taškų.

Artimiausias rungtynes Niujorko klubas žais naktį iš penktadienio į šeštadienį, 2:00 val. Lietuvos laiku, kai JAV sostinėje Vašingtone susitiks su vietos „Wizards“ ekipa.

Kitų šios nakties rungtynių rezultatai:

Naujojo Orleano „Pelicans“ – Čikagos „Bulls“ 109:113 (46:33, 23:25, 16:26, 24:29)

„Pelicans“: Anthony Davisas 24 (10 atk. kam.), DeMarcusas Cousinsas 20 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), E'Twaunas Moore'as 16, Ianas Clarkas ir Jrue Holiday po 11 taškų.

„Bulls“: Cristiano Felicio 15, Nikola Mirotičius (4/12 met.) ir Justinas Holiday po 14, Denzelis Valentine'as ir Robinas Lopezas po 12, Jerianas Grantas ir Krisas Dunnas po 11, Paulas Zipseris 10 taškų.

Oklahomos „Thunder“ – Hjustono „Rockets“ 97:104 (25:27, 27:32, 21:31, 24:14)

„Thunder“: Carmelo Anthony 19, Paulas George'as 15, Isaiah Canaanas ir Danielis Hamiltonas po 11, Jerami Grantas 10 taškų. (Russellas Westbrookas rungtynėms neregistruotas).

„Rockets“: Ericas Gordonas 21 (6/8 trit.), Trevoras Ariza 18 (5/7 trit.), Jamesas Hardenas 16 (3/12 trit., 10 rez. perd.), Chrisas Paulas 11, Ryanas Andersonas 10 taškų.

Portlando „Trail Blazers“ – Finikso „Suns“ 112:114 (32:24, 31:22, 22:27, 27:41)