„Knicks“ gretose Mindaugas Kuzminskas mače žaidė 11 min., per kurias suspėjo pelnyti 4 taškus (1/2 dvitaškiai, 2/4 baudų metimai), taip pat atkovojo 1 kamuolį bei atliko 1 bloką.

Lietuvis pirmąkart aikštėje pasirodė pirmo ketvirčio pabaigoje, kai suteikė poilsio Carmelo Anthony.

Niujorko „Knicks“ mačo pradžioje strigo puolime ir tuo naudojosi svečiai, kurie po pirmojo ketvirčio pirmavo 29:18.

Tačiau puikiai antrąjį kėlinį pradėję „Knicks“ krepšininkai sparčiai tirpdė svečių pranašumą.

Lietuvis antrajame ketvirtyje pasižymėjo puikiu prasiveržimu, kurį vainikavo dvitaškis iš po krepšio. Po šio epizodo „Knicks“ laimėjo atkarpą 12:0.

Įpusėjus ketvirčiui M. Kuzminsko taiklus baudos metimas išlygino rezultatą 31:31.

Iki didžiosios pertraukos likus 4 min. lietuvį pakeitė Derrickas Rose'as. Po dviejų kėlinių „Knicks“ pirmavo 50:49.

Po pertraukos C. Anthony tolimu šūviu padidino „Knicks“ persvarą iki 4 taškų – 53:49. Svečiai neleido nutolti aikštės šeimininkams ir beveik visą trečiąjį kėlinį vyravo kova taškas į tašką. Tik ketvirčio pabaigoje tiksliau sužaidę GSW krepšininkai susikrovė 8 taškų pranašumą – 84:76.

Lemiamame kėlinyje aikštės šeimininkai alsavo svečiams į nugarą, likus 4 min. komandas skyrė 3 taškai – 99:102.

Visgi, paskutinėmis minutėmis GSW neklydo ir išsaugojo pergalingą persvarą savo rankose.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė Derrickas Rose'as, kuris per 35 min. pelnė 28 taškus (9/17 dvitaškiai, 10/11 baudų metimai), jam sėkmingai talkino latvis Kristaps Porzingis – 24 taškai (7/15 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 4/4 baudų metimai) bei net 15 atkovotų kamuolių.

Svečius į priekį vedė Stephenas Curry, kuris per 37 min. pelnė 31 tašką (6/11, 5/13 tritaškiai, 4/6 baudų metimai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po du kamuolius.

„Knicks“: D. Rose'as 28, K. Porzingis 24, C. Anthony 15, J. Holiday 10, R. Bakeris 9, W. Hernangomezas 8, C. Lee 5, M. Kuzminskas 4, K. O'Quinnas 2 taškai.

GSW: S. Curry 31, K. Thompsonas 29, D. Greenas 13, Z. Pačulija 10, D. Westas 7, A. Iguodala 6, J. McGee 5, P. McCawas ir I. Clarkas po 4 taškus.

Atlantos „Hawks“ – Indianos „Pacers“ 96:97 (30:19, 20:31, 24:31, 22:16)

Kitose sekmadienio rungtynėse Atlantos „Hawks“ namuose apmaudžiai paleido pergalę iš savo rankų.

Iki mačo pabaigos likus dar 1:43 min. 96:90 pirmavo „Hawks“ ekipa. Jeffo Teague ir C. J. Mileso dvitaškiai aikštės šeimininkų pranašumą sumažino iki 2 taškų – 96:94.

Timas Hardaway'us jaunesnysis likus 10 sek. prametė tritaškį ir suteikė šansą Indianos klubui. „Pacers“ didvyriu tapo Glennas Robinsonas III, kurio taiklus tritaškis paskutinę sekundę išplėšė pergalę svečiams.

„Hawks“ (34/28): T. Hardaway Jr. 24, P. Millsapas 23, D. Schroderis 18, T. Sefolosha 12 taškų.

„Pacers“ (32/30): P. George 34 (6/10 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai, 4/5 baudų metimai), J. Teague 16, C. J. Milesas 13, G. Robinsonas III 11 taškų.