Pergalingus taškus likus 1,9 sek. iki ketvirto kėlinio pabaigos pelnė DeMaras DeRozanas.

J. Valančiūnas mačą pradėjo starto penkete, žaidė 19 min., pelnė 10 taškų ir atkovojo 5 kamuolius. Mūsiškis atakavo 100 proc. taiklumu: pataikė visus 4 dvitaškius ir abi baudas. Jis buvo trečias komandoje pagal rezultatyvumą po lyderio D. DeRozano (37 tšk.) ir naujoko Serge'o Ibakos (15 tšk.).

M. Kuzminskas aikštėje praleido vos 2 min. ir pasižymėti nespėjo. Vilnietis prametė dvitaškį ir kartą prasižengė.

Simboliška, kad Toronto ekipai tai buvo 36-a pergalė šį sezoną (ketvirta iš eilės), o niujorkiečiams 36-as pralaimėjimas.

„Raptors“, kurie laimėjo šeštas tarpusavio rungtynes iš eilės, panaikino pirmo kėlinio 17 taškų deficitą ir trečiame ketvirtyje jau patys išsiveržė į priekį (67:63).

„Knicks“ ekipai, kuri po Courtney Lee tritaškio likus 10,6 sek. pirmavo 90:91, Carmelo Anthony pelnė 24 taškus, bet nepataikė paskutinio ir lemiamo metimo. Derrickas Rose'as ir C. Lee įmetė po 16 taškų, Lance'as Thomasas – 12.

Rezultatas:

„Raptors“ (36/24) – „Knicks“ (24/36) – 92:91 (21:25, 19:28, 23:14, 29:24).

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 37 (8 atk. kam., 12/22 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 10/13 baudos), Serge'as Ibaka 15 (Ispanija), Jonas Valančiūnas 10, DeMarre'as Carrollas 9, kanadietis Corey Josephas 6, Delonas Wrightas 5, Patrickas Pattersonas ir Nickas Powellas po 3, P. J. Tuckeris ir Fredas VanVleetas po 2 taškus.

„Knicks“: Carmelo Anthony 24 (4 atk. kam., 7/17 dvitaškiai, 2/9 tritaškiai, 4/4 baudos), Derrickas Rose'as (6 atk. kam., 6 rez. perdav.) ir Courtney Lee po 16, Lance'as Thomasas 12 (6 atk. kam.), ispanas Willie Hernangomezas 8 (9 atk. kam., 4/6 dvitaškiai), Justinas Holiday 6, Ronas Bakeris 5, Kyle'as O'Quinnas 4 taškai. Senegalietis Maurice'as Ndouras (4 min.), slovėnas Saša Vujačičius (3 min.) ir Mindaugas Kuzminskas (2 min.) taškų nesurinko.

„Raptors“ Rytų konferencijoje užima trečią vietą, o „Knicks“ - 12-ą.