Po daugiau nei pusės mėnesio pertraukos Mindaugas Kuzminskas savo statistiką papildė kukliais pelnytais taškais. Paskutinį kartą lietuvis taškus buvo pelnę vasario 9-ąją mače su Los Andželo „Clippers“ (4 taškai).

M. Kuzminskas rungtyniavo pakilęs nuo suolo, per 22 minutes pelnė 3 taškus, pataikė 1 dvitaškį iš trijų bandymų, prametė tritaškį ir realizavo vienintelį baudos metimą (1/1), atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei kartą prasižengė.

Be to, jo naudingumo (+/–) rodiklis + 5, aukštesnį rodiklį turėjo taip pat nuo atsarginių suolo pakilęs Justinas Holiday (+6, 24 min., 14 taškų).

Likus 9 sekundėms, Jahlilas Okaforas dvitaškiu išvedė „76ers“ į priekį (109:108). Tačiau „Knicks“ kailį išgelbėjo Carmelo Anthony, kuris likus 0,3 sekundės atsakė pergalingais dviem taškais – 110:109.

„Knicks“ iškovojo vos 3-ią pergalę per paskutinius 11 susitikimų, o „76ers“ patyrė antrą nesėkmę per pastarąsias šešerias rungtynes.

Rytų konferencijoje „„Knicks“ žengia 12-oje vietoje, „76ers“ – laipteliu žemiau, 13 pozicijoje.

„Knicks“: C. Anthony 37 (13/18 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 5/7 baudų metimai), D. Rose'as 18, J. Holiday 14, L. Thomas ir W. Hernangomezas po 11, K. O'Quinnas 9, C. Lee 5, M. Kuzminskas 3, B. Jenningsas 2 taškai.

„76ers“: J. Okaforas 28, R. Covingtonas 20, D. Saričius 19, N. Stauskas 14, G. Hendersonas 9, R. Holmesas 8, T. McConnelis 7, S. Rodriguezas ir T. Luwawu-Cabarro po 2 taškus.