Iniciatyvos svarbiausiomis rungtynių akimirkomis ėmėsi Damianas Lilardas, per paskutiniąsias dvylika minučių į varžovų krepšį sumetęs tris tritaškius. Tai buvo pirmoji pergalė įžaidėjo karjeroje, pasiekta žaidžiant išvykoje prieš Floridos valstijos klubus (1/4 prieš „Magic“, 0/4 prieš „Heat“).

Be Al-Farouqo Aminu ir Evano Turnerio žaidę „Trail Blazers“ jau pirmoje rungtynių pusėje prarado net 14 kamuolių, bet prastas pataikymas iš žaidimo neleido šeimininkams susikurti apčiuopiamesnės persvaros.

Nesėkmingai debiutas naujojoje ekipoje susiklostė iš Toronto „Raptors“ atvykusiam Terrence‘ui Rossui. Per 33 aikštėje praleistas minutes žaidėjas prametė net 13 metimų.

„Magic“: Nikola Vučevičius 25 (8/20 met., 8/10 baud., 9 atk. kam.), Evanas Fournier 20 (7/17 met.), Terrence‘as Rossas 13 (4/17 met.), Mario Hezonja 10 taškų.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 33, C. J. McCollumas 22, Jusufas Nurkičius (12 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Maurice‘as Harklessas po 12, Shabazzas Napieras 10 taškų.

Orlando klubas patyrė jau šeštą pralaimėjimą per pastarąsias septynerias rungtynes.

Tikra drama užfiksuota Detroite, kur vietos „Pistons“ (28/30) rezultatu 114:108 (23:28, 27:34, 20:23, 30:15, 14:8) po pratęsimo palaužė Šarlotės „Hornets“ (24/33) ekipą. Trečiame kėlinuke 18 taškų persvarą turėjusius svečius palaužė puikus Kentavious Caldwell-Pope‘o žaidimas rungtynių pabaigoje.

Paskutiniuosius 11 „Pistons“ taškų ketvirtame kėlinyje pelnęs gynėjas pataikė rezultatą išlyginusį ir pratęsimą išplėšusį tritaškį, o per papildomą laiką jo atstovaujama ekipa nė karto neleido varžovams išsiveržti į priekį.

Dviejų iš trijų mažiausiai kamuolių šiame sezone prarandančių lygos komandų dvikovoje ekipos pateisino savo reputaciją ir per 53 žaidimo laiko minutes kartu surinko tik 15 klaidų.

Išskirtinius pasirodymu surengė „Pistons“ įžaidėjas Ishas Smithas, pelnęs tik du taškus, bet pakartojęs karjeros rekordą su 16 rezultatyvių perdavimų, ir „Hornets“ aukštaūgis Frankas Kaminskis, per 39 minutes sugebėjęs atkovoti tik vieną kamuolį.

„Pistons“: Kentavious Caldwell-Pope‘as 33 (7/15 trit., 9 atk. kam.), Tobias Harrisas 25, Marcusas Morrisas 16, Andrew Drummondas 12 (13 atk. kam.), Jonas Leueris 10 taškų.

„Hornets“: Kemba Walkeris 34 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Nicolas Batumas 18 (1/7 trit.), Frankas Kaminskis 17, Marvinas Williamsas 13, Michaelas Kidd-Gilchristas 12 taškų (14 atk. kam.).

Tarpusavio reguliariojo sezono seriją Detroito ekipa prieš varžovus laimėjo rezultatu 3:1.