Majamio „Heat“ vyriausiasis treneris Erikas Spoelstra šiose rungtynėse buvo priverstas verstis vos aštuonių žaidėjų rotaciją, kadangi ekipai negalėjo padėti net šešti traumuoti krepšininkai. Tokios aplinkybės leido geriausias karjeros rungtynes sužaisti gynėjui Tyleriui Johnsonui, pelniusiam 27 taškus.

„Hawks“ silpnai atakavo iš toli (4/19 trit.), tačiau užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (47/34), o Dwightas Howardas visapusiškai pranoko Hassaną Whiteside‘ą, pelniusį tik 8 taškus.

„Hawks“: Dwightas Howardas (17 atk. kam.) 23, Paulas Millsapas (4 per. Kam., 3 blk.) 21, Dennisas Schroderis 17 taškų.

„Heat“: Tyleris Johnsonas (4/5 trit.) 27, Goranas Dragičius 21, Wayne‘as Ellingtonas 19 taškų.

Su Dwyane‘u Wade‘u ir Chrisu Boshu tarpsezonio metu atsisveikinę „Heat“ šiuo metu rytų konferencijoje užima tryliktąją poziciją.

Dalaso „Mavericks“ – Sakramento „Kings“

Dvyliktąjį pralaimėjimą per pastarąsias keturiolika rungtynių patyrė paskutinę vietą NBA lygoje užimantis Dalaso „Mavericks“ (4/17) klubas. Vis dar be klubo simbolio Dirko Nowitzkio žaidžianti Teksaso ekipa namuose net 89:120 (23:26, 29:30, 12:29, 25:35) nusileido Sakramento „Kings“ (8/13) ekipai.

Trijų pralaimėjimų seriją nutraukę „Kings“ šiose rungtynėse varžovus privertė suklysti net 23 kartus, o po klaidų pelnytų taškų kategorijoje varžovus pranoko 34:7. Dave‘o Joergerio auklėtiniai po ilgosios pertraukos turėjo keturių taškų persvarą, tačiau trečiąjį kėlinuką pradėjo spurtu 11:0 ir susikrautą pranašumą didino iki pat rungtynių pabaigos.

Dalaso ekipai šiose rungtynėse vis dar negalėjo padėti tiek D. Nowitzkis, tiek geriausią sezono startą karjeroje pasiekęs J. J. Barea, tiek vasarą mainų būdu įsigytas australas Andrew Bogutas. Buvęs Boguto komandos draugas „Warriors“ klube Harrisonas Barnesas sužaidė vienas prasčiausių sezono rungtynių, pataikydamas vos 5/16 metimų iš žaidimo ir prarasdamas 6 kamuolius.

„Mavericks“: Deronas Williamsas (3/5 trit.) 20, Wesley Matthewsas (4/6 trit.) 16, Justinas Andersonas 13 taškų.

„Kings“: Demarcusas Cousinsas (14 atk. kam., 7 rez. perd.) 24, Rudy‘is Gay‘us (4 per. kam.) ir Darrenas Collisonas po 19 taškų.

Sakramento klubas po pergalės pakilo į dešimtąją vakarų konferencijos vietą.

Bruklino „Nets“ – Denverio „Nuggets“

Įspūdingą varžovų šturmą atlaikė ir šeštąją pergalę pasiekė Bruklino „Nets“ (6/12) ekipa, namuose 116:111 (36:23, 32:29, 28:27, 20:32) palaužusi Denverio „Nuggets“ (8/14) krepšininkus. Šeimininkai trečiojo ketvirčio viduryje pirmavo 29 taškų skirtumu, tačiau iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos likus kiek daugiau nei keturioms su puse minutės po Kennetho Fariedo metimo ekipas skyrė vos keturi taškai – 99:103. Šaltakraujiškiau sužaidę „Nets“ sugebėjo nepaleisti pergalės iš savo rankų.

Sėkmingiausias karjeros rungtynes sužaidė traumuotą J. Liną „Nets“ starto penkete pavaduojantis naujokas Isiah Whiteheadas. Iš Bruklino kilęs įžaidėjas surinko 15 taškų ir perėmė net 4 kamuolius. Bruklino klubui pergalės iškovoti nesutrukdė smarkiai pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių (42:58).

„Nets“: Brookas Lopezas 24, Seanas Kilpatrickas 22, Bojanas Bogdanovičius 19 taškų.

„Nuggets“: Wilsonas Chandleris (15 atk. kam.) 27, Willas Bartonas 15, Nikola Jokičius (11 atk. kam.) ir Jameeras Nelsonas po 14 taškų.

Bruklino klubas „Nuggets“ įveikė jau šeštą kartą iš eilės.

Orlando „Magic“ – Bostono „Celtics“

Skaudų pralaimėjimą namuose įsirašė Orlando „Magic“ (10/13) ekipa, 87:117 (27:26, 23:23, 23:36, 14:32) nusileidusi Bostono „Celtics“ (13/9) klubui. Ilgosios pertraukos metu vieno taško persvarą turėję šeimininkai antrąją rungtynių pusę pralaimėjo net 37:68 ir nesugebėjo pratęsti trijų pergalių serijos.

Bostono klubui šiose rungtynėse negalėjo padėti rezultatyviausias jo krepšininkas Isiah Thomasas. Pirmadienio nakties rungtynėse su „Rockets“ kirkšnies skausmus pajutęs įžaidėjas į aikštė turėtų grįžti jau artimiausiose „Celtics“ rungtynėse. Lyderio netektį Brado Stevenso auklėtiniai kompensavo komandiniu žaidimu – net septyni žaidėjai pelnė bent po 10 taškų.

„Magic“: D.J. Augustinas 15, Evanas Fournier (4/14 metimų iš žaidimo) 14, Nikola Vučevičius (10 atk. kam.) 12 taškų.

„Celtics“: Avery Bradley 23, Jae Crowderis 17, Terry Rozier 16, Marcusas Smartas ir Jaylenas Brownas po 13 taškų.

Bostono klubas rytų konferencijoje dalinasi trečia-ketvirta vietomis su Šarlotės „Hornets“ ekipa.

Kitų rungtynių rezultatai:

Šarlotės „Hornets“ (13/9) – Detroito „Pistons“ 87:77 (23:24, 15:15, 23:19, 26:19, Kemba Walkeris 25/Andre Drummondas 26)

Milvokio „Bucks“ (11/9) – Portlendo „Trail Blazers“ 115: 107 (28:28, 23:30, 34:18, 30:31, Jabari Parkeris 27/Damianas Lillardas 30)

Hiustono „Rockets“ – Los Andželo „Lakers“ 134:95 (43:27, 24:28, 39:22, 28:18, Ericas Gordonas 26/Lou Williamsas 24)

Finikso „Suns“ – Indianos „Pacers“ 94:109 (22:23, 31:26, 27:33, 14:27, Ericas Bledsoe 15/Paulas George‘as 25)