Šiame sezone dar tiek ilgai Mindaugas Kuzminskas nežaidė, kaip penktadienio mače prieš „Hornets“ ekipą, tačiau suteiktu šansu lietuvis nepasinaudojo.

Krepšininkas ant parketo praleido net 24 minutes, bet prametė visus 4 tritaškius, du dvitaškius, vienintelius du pelnytus taškus surinko nuo baudų metimo linijos (2/2). Lietuvis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei perėmė vieną kamuolį.

Verta pažymėti, kad „Knicks“ strategas Jeffas Hornacekas lietuviu pasitikėjo svarbiausiais rungtynių momentais. M. Kuzminskas žaidė ir pergalingos atakos metu, kai tiksint paskutinėms pratęsimo sekundėms pergalingą dvitaškį pelnė Carmelo Anthony.

Niujorko „Knicks“ – Šarlotės „Hornets“ 113:111 (30:28, 22:28, 27:18, 25:30, 9:7)

„Knicks“: C. Anthony 35 (11/19 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 4/4 baudų metimai, 14 atkovotų kamuolių, 5 rez. perdavimai), K. Porzingis ir D. Rose'as po 16, C. Lee 12, J. Holiday 9, K. O' Quinnas 8, W. Hernangomezas 6, B. Jenningsas 3, M. Kuzminskas 2 taškai.

„Hornets“: M. Belinelli 19, N. Batumas 18, K. Walkeris 17, C. Zelleris 15, F. Kaminsky 13, M. Kidd-Gilchristas 9, M. Williamsas ir R. Sessionsas po 8, R. Hibbertas 4 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)