„Plaukų tiesinimas dažniausiai atliekamas su karštais instrumentais, todėl jei pasirinksite netinkamą temperatūrą, rizikuosite sužaloti plaukus. Labai svarbu prieš naudojant tiesinimo žnyples, plaukus ištepti produktu nuo karščio. Kitas svarbus dalykas – pilnai išdžiovinti plaukus. Jei tiesinate drėgnus plaukus, išgirsite tokį šnypščiantį garsą, tai reiškia, kad plauko viduje esantis vanduo užverda ir išsprogdina plauką iš vidaus. Tokius plaukus beliks tik nukirpti“, – perspėja specialistė.

Anot jos, svarbu pasirinkti teisingas tiesinimo žnyples. Geriausia, jei jos bus padengtos keramine danga. „Nuspręskite, kokio dydžio žnyplių jums reikia. Skirtingo diametro prietaisai leidžia išgauti norimą rezultatą: su plačiu gausite maksimalų tiesumą, su siauru jūsų galimybės bus didesnės, nes juo galima ne tik tiesinti, bet ir subanguoti plaukus“, – pasakojo plaukų stilistė.

Ji pataria prietaiso temperatūrą pasirinkti pagal plauko struktūrą ir pažeidimo laipsnį: jei plaukai ploni ir pažeisti, rekomenduojama neperžengti 180 laipsnių. „Visada rekomenduoju turėti apsauginę pirštinę, kuri palengvina darbą ir apsaugo nuo pirštų nudegimo“, – pasakojo pašnekovė.

Stilistė taip pat parodė, kaip tiesinimo žnyplėmis subanguoti plaukus.