Avinas

Rugpjūtį avinai pasitiks kupini energijos ir pasitikėjimo savo jėgomis. Verta pamąstyti, ką galima nuveikti dar daugiau, nes darbai tarsi patys nusidirbs, viskas eisis kaip iš pypkės. Atrodys, kad sunkesnis periodas baigėsi ir virš jūsų galvos vėl šviečia saulė. Jūsų darbingumui netrukdys net vasaros atostogų metas, tiesiog norėsite dirbti, o ne ilsėtis. Antroje rugpjūčio pusėje neišvengsite rimtų pasilinksminimų, pramogų, būsite kviečiami į visokius renginius ir net jei mėginsite išsisukti nuo dalyvavimo – nepavyks. Neatostogavusiems avinams pats metas lėkti paatostogauti, tada ir pašėlsite. Puikiai dėliosis meilės reikaliukai, net seni santykiai teiks daug džiaugsmo, viskas vyks harmoningai. Pirškitės ar sutikite tuoktis antroje mėnesio pusėje.

Jautis

Venkite kontaktų su viršininku, nesimaišykite jam po kojomis, stenkitės nepatekti į akis – greičiausiai jis ras prie ko prisikabinti. Stenkitės darbus atlikti ypač kruopščiai, nes net kolegos jus vertins per padidinamąjį stiklą. Darbo bus daug, o į priekį viskas stumsis lėtai, kaip sapne, kai bėgi ir niekaip negali pabėgti. Tokia situacija tęsis pirmas dvi-tris savaites. Po Žolinės visi darbai vyks sklandžiau. Antroje mėnesio pusėje venkite neplanuotų išlaidų, pramogas susigalvokite tokias, kurios nieko nekainuoja. Na, aišku, ir po išpardavimus visai nepalanku vaikščioti, nes tikrai prisipirksite daug nereikalingų, netinkamų daiktų. Visą mėnesį saugiau vairuokite, ralisto įgūdžius galėsite lavinti rugsėją. Nesivelkite į abejotinos vertės santykius, nes nuostoliai ir stresas garantuoti.

Dvyniai

Pajusite begalinį jėgų antplūdį, padidės darbingumas, tad drąsiai imkitės seniai brandintų idėjų įgyvendinimo. Ypač džiaugsis kurybiniai darbuotojai, nebereikės laukti kol aplankys mūza ir kažką pašnibždės į ausį, dabar ji nuolat stovės jums už nugaros ir aktyvins jūsų įkvėpimą, sugebėjimą kurti. Net su menais nieko bendro neturintys žmonės pajus, kad lengviau pasirašo oficialūs laiškai ar iš tribūnos sakomos kalbos. Mėnesio viduryje labai palanku imtis fizinių pastangų reikalaujančio darbo, taip nepervargsite ir suteiksite galimybę pasiilsėti savo protui. Labai pagerės dvynių dvasinė sveikata, net mėgėjai išgerti vieną kitą raminančią tabletę pajus, kad jų nebereikia ar reikia ženkliai mažiau. Mėnesio pabaigoje galėsite mėgautis idile šeimoje – matyt todėl, kad rasite laiko ir turėsite noro jo daugiau skirti.