Antras konkurso etapas vyksta nuo liepos 5 d. iki rugpjūčio 8 d. Delfi skaitytojai ir komisija už atrinktas dalyves balsuos iš naujo, pirmame etape surinkti jų balsai nesumuojami. Daugiausiai skaitytojų ir komisijos balsų kiekvienoje kategorijoje surinkusios moterys rugpjūčio 10 d. bus paskelbos nugalėtojomis. Susipažinkite su finalininkėmis:

Super moteris

Beata Nicholson

Beata Nicholson jau daugelį metų iš eilės puikuojasi populiariausių nuomonės formuotojų penketuke. Ji yra ilgametė televizijos laidų vedėja, žurnalistė ir kulinarinių knygų autorė. Taip pat ji yra keturių vaikų mama.

Diana Nausėdienė

Pirmoji šalies ponia, Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos žmona. Diana Nausėdienė buvo Tarptautinės verslo mokyklos prie Vilniaus universiteto dėstytoja, yra tarptautinio protokolo žinovė, inžinierė-technologė. Augina dvi dukras.

Beata Tiškevič

Aktorė, buvusi laidų vedėja, platformos „Nebegėda“ įkūrėja, rašytoja, tinklalaidžių „Sultys” bei „Mudvi” vedėja. 2018 metais B. Tiškevič išleido savo pirmąją knygą – memuarus „Vyvenimas". Beata aktyviai dalyvauja visuomeniniame gyvenime ir drąsiai kalba apie ne visuomet patogias temas.

Balsuoti galite ČIA.