Delfi tęsia praėjusiais metais didžiulio susidomėjimo sulaukusį projektą: „Delfi Metų Moterys“! Išrinkime, kurios Lietuvos moterys vertos būti geriausiomis šiose kategorijose: Verslas, Politika, Sportas, Pramogų pasaulis ir Super moteris.

Skaitytojai turi galimybę pasiūlyti žinomą moterį, kuri asmenine skaitytojo nuomone yra verčiausia vieno iš „Delfi Metų Moterys 2020“ titulo. Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvos Respublikos pilietės, visuomenėje gerai žinomos moterys neribojant amžiaus ir atitinkančios kategorijos reikalavimus. Viešai bus matomos tik patvirtintos anketos.

Kviečiame nominuoti moteris vienoje iš šių kategorijų, užpildyti anketą ir paraginti artimuosius balsuoti. Nuo gegužės 12 d. iki birželio 11 d. Delfi skaitytojai kviečiami balsuoti už visas kandidates kiekvienoje kategorijoje. Penkiolika pirmuoju etapu atrinktų moterų (po 3 iš kiekvienos kategorijos) pateks į naują balsavimo etapą, kuriame bus sumuojami skaitytojų ir komisijos narių balsai.

Nuo birželio 12 d. iki liepos 15 d., Delfi skaitytojai ir komisija už atrinktas dalyves balsuos iš naujo, pirmame etape surinkti jų balsai nesumuojami.

Daugiausiai skaitytojų ir komisijos balsų kiekvienoje kategorijoje surinkusios moterys liepos 16 d. bus skelbiamos nugalėtojomis specialiame konkurso polapyje.

Portale Delfi bus publikuojami rinkimuose dalyvaujančių moterų interviu. Finaliniame balsavime bus sumuojami skaitytojų ir komisijos narių balsai. Balsai bus paskirstomi taip: balsuoja Delfi skaitytojai (60% balsų) ir speciali komisija (40% balsų).

Kiekvienos kategorijos nugalėtoja bus apdovanota specialiu Delfi prizu.

Verslas

Verslios, aktyvios, lyderio savybių turinčios moterys kuria dar stipresnę Lietuvą. Turinti nuosavą verslą, įmonėje užimanti vadovaujančias pareigas ar kitaip vedanti didelį finansinį mechanizmą į priekį – tokia turi būti šios nominacijos nugalėtoja. Kuri veikli moteris taps Metų verslininke?

Politika

Aktyviai dalyvaujanti politinėje veikloje, savivaldos arba Seimo narė. Moteris, besididžiuojanti savo politiniais pasiekimais. O gal iniciatyvi būsima politikė?

Pramogų pasaulis

Pramogų pasaulio moteris – TV veidas, kvapą gniaužianti atlikėja, tūkstančius sekėjų jungianti nuomonės formuotoja ar ašarą braukti priverčianti aktorė? Tai moteris, į kurią visi atsisuka gatvėje.

Sportas

Jos ryžtu nesižavėti neįmanoma – tokia moteris geriausiai žino, ką reiškia siekti tikslo ir jo kainą. Kuri verta šio titulo?

Super moteris

Super moteris galėtų patvirtinti, kad nėra nieko neįmanomo. Dažniausiai jos girdimas klausimas – ir kaip tu viską spėji? Darni šeima, įtraukiantys hobiai, sėkmingas verslas ir nuolatinis tobulėjimas? O gal stulbinantys pasiekimai, kuriais galėtų pasigirti retas? Kuri iš Lietuvos moterų verta SUPER MOTERS titulo?

Pasiūlyti galite ČIA.

Su praėjusių metų laimėtojomis galite susipažinti ČIA.