Simas sako pajutęs, kad netinkamos kompanijos, linksmybės ir alkoholis itin pradėjo trukdyti darbui. Juk teniso treneriui tekdavo nuo ryto iki vakaro aktyviai sportuoti teniso kortuose.

Simas patikina, kad labiausiai jam padėjo aplinkos pakeitimas taip jau sutapo, kad juodžiausiame gyvenimo etape išvyko į Tenerifę ir sutiko savo dabartinę mylimąją.

O ir šiemet teniso treneris jau susikrovė lagaminus ir visai žiemai, kaip ir kasmet, išskrido į Kanarų salas. O vasaras jis leidžia Palangoje. Juk mokyti žaisti tenisą galima visur. Simas nelaiko savęs itin prieraišiu. Patikina gerai besijaučiantis ten, kur yra, net ir svetimoje šalyje, toli nuo namų.

Simas ne veltui viešina faktą apie užsikodavimą nuo alkoholio. „Taip aš tik labiau sau įsipareigoju ir dabar jau tikrai turėsiu laikytis savo žodžio“, laidoje „Kasdienybės herojai“ sako vyras.

„Kiekvieną rytą prabundu su šypsena, pilnas energijos. Ir galvojau, koks tikslas eiti vakarieniauti, ir dar 10 alaus išgerti. Ar 5 alaus. Ar 2 alaus. Ir po truputį supranti, kad reikia varyti į priekį, o varyti į priekį tave geriausia motyvuoja teisinga aplinka ir išsikelti tikslai.

Visų pirma, pas psichologą vaikščioti pradėjau, man labai padėjo. Tikrai išsišnekėjome, ieškojome, iš kur tie nuslydimai atsirado, po praeitį kapstėmės.

Susitvarkiau savo visą dieną. Einu miegoti dešimtą vakare, tada šeštą ryte prabudęs esu pilnas energijos. O prieš tai aš eidavau miegoti, pavyzdžiui, antrą nakties“, – prisimena pašnekovas.

Simas itin daug žinomų žmonių įkalbėjo žaisti tenisą. „Visus savo draugus ar pažįstamus anksčiau ar vėliau vis tiek atsivilioju į sporto aikštelę, nors kai kuriuos tenka ir dvejus, ir net penkerius metus įkalbinėti“, – šypsodamasis sako treneris.

Ne paslaptis, kad tenisas laikomas pasiturinčių žmonių sportu. Viena valanda treniruotės kortuose Vilniuje su treneriu jums atsieis apie 50 eurų. Simas patikina, kad tenise iš tiesų egzistuoja ir aprangos mados, ir tam tikras etiketas – čia parodoma labai daug pagarbos žiūrovui. „Lietuviai darosi vis turtingesni, todėl vis daugiau kas gali sau leisti žaisti tenisą“, – sako Simas.

Kodėl Simas užsikodavo nuo alkoholio? Kaip jis atviliojo daugybę žinomų žmonių į teniso kortus ir ar tikrai tenisas – tik turtingiems?

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.