„Esu scenos žmogus, todėl natūralu, kad noriu gerai atrodyti ir dedu pastangas“, – laidoje „Kasdienybės herojai“ sako dainininkė.

Neseniai jai buvo atliktos net kelios plastinės operacijos, kurias itin pamėgusios moterys po gimdymo – koreguota krūtinė ir atlikta pilvo plastika. Dainininkės mažylei dar tik dveji metai su puse, tačiau motinystės rūpesčių jau apmažėjo.

Prieš 23-ejus metus susikūrusi merginų grupė „Mango“ tapo tikra legenda Lietuvos pop muzikos padangėje. Trys jaunos žavios merginos, ką tik baigusios mokyklą, sugebėdavo tūkstantines minias priversti dainuoti jų singlus. Rima ne kartą pasakojo, kad garsieji Klaipėdos muzikos prodiuseriai Bendžiai neleido per anksti sužvaigždėti – merginos turėjo griežtas sutartis ir laikėsi griežto grafiko – jokių vakarėlių, alkoholio, ir jokių linksmybių po koncertų.

„Niekada nebuvau aikštinga moteris ir nevaidinau žvaigždės namuose“, – sako Rima.

Ji patikina, kad nors dabar konkurencija didžiulė, scenos žvaigždės vis tiek gyvena geriau. Juk gali pragyventi surengęs vos kelis koncertus per metus, o anuomet, prieš dvidešimt metų, „Mango“, kaip ir kitos grupės, koncertuodavo visuose Lietuvos miesteliuose kone kasdien.

Spalio pradžioje „Man-Go“ skirtinguose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune ir Alytuje surengs didžiulius koncertus. O Rima stipriai ruošiasi grįžimui į sceną.

Rima patikina, kad dabar lipdama į sceną jaučiasi visai kitaip, nei aštuoniolikos. „Tuomet viskas atrodė savaime suprantama, jaučiausi geriausia pasaulyje ir faktas, kad žvaigždžių liga tikrai sirgau, – sako Rima. - O dabar aš buvimą scenoje priimu kaip dovaną, nes joje aš labai gerai jaučiuosi“.

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.