68-erių Gintaras – gydytojas. Didžiąją dalį savo gyvenimo dirbo vaikų pediatru ligoninėse, susituokė, užaugino 4 vaikus. Tačiau laikui bėgant suprato, kad gyvenimas tarsi bėga pro šalį, o mediko darbas netenkina.

Išsiskyręs ir likęs vienas, Gintaras pajuto, kad nė vienas iš keturių jo vaikų neketina su juo bendrauti, tad vyras sugalvojo naują gyvenimo planą.

„Mano gyvenimas tapo beprasmiškas. Kaip be vaikų gyventi? Ir aš nusprendžiau, kad reikia dar susiorganizuoti vieną vaiką. Gimė štai toks projektas – tik kur surasti jauną, anatomiškai gražią moterį, kuri man pagimdytų vaiką.

Planas yra teisingas, bet Lietuvoje tokių moterų nesurasi, ji turi būti psichiškai nenormali, kad pasirašytų tokiems dalykams.

Bet Senegale kas antra moteris yra gražuolė. Pamačiau jų pragyvenimo lygį, turėjau nuojautą, kad ten turi būti ne dešimtys, bet šimtai moterų, kurios sutiktų man už pinigus pagimdyti vaiką.

Aš galiu jai sumokėti jos gyvenimo pinigus ir tai nėra nei prekyba žmonėmis, nei prostitucija, aš jai siūlau darbą. Jos darbas yra 9 mėnesius pabūti nėščia, tai yra labai juokingas darbas Afrikoje. Paprašiau savo draugo senegaliečio prieš man atvykstant patikrinti mano teoriją.

Jis paklausė savo 3 artimiausių draugių, papasakojo, kad yra toks senelis, kuris turi tokių keistų minčių. Ar jus tai domintų, ar ne. Visas tris domino. Visos sutiko“, – laidoje „Kasdienybės herojai“ pasakoja lietuvis.

„Pradėjau su viena, Irene, susirašinėti. Pasakiau, kiek man metų, kiek vaikų turiu, kur gyvenu, kokie mano tikslai, ko aš noriu, ką aš galiu. Ir prasidėjo. Tik problema buvo, kad aš jos negalėjau čia atsivežti. Nes ji šeimos neturi, darbo neturi, vaikų neturi. Ir jai neišdavė vizos“, – prisimena oreivis.

Kaip klostėsi lietuvio planas ir ar jis vis dėl to vedė Irene?

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.