Gretė neslepia – sveikos mitybos entuziaste ji tapo pirmiausia bandydama padėti sau. Tačiau savo istoriją pasakoti ji pradeda patikindama, kad nors niekada netilpo į mažiausio dydžio drabužius, visuomet savo kūną labai mylėjo, o pasitikėjimas savimi atvedė ją ir į „Misis pasaulis“ konkursą. Šiandien Gretė tik juokiasi iš tų kalbų, kad tarptautiniame konkurse atsidūrė savo vyro, vienuolika metų vyresnio žinomo filmų režisieriaus Aleksandro Broko dėka.

„Galvoju, kad tai yra neišvengiama, ir tų kalbų buvo. Esu girdėjusi, kad mane vyras įkišo į konkursą“, – laidoje „Kasdienybės herojai“ pasakoja gražuolė.

Gretė gali paprieštarauti mitybos specialistams, kurie teigia, kad per gyvenimą nebuvo sutikę nei vienos antsvorio turinčios moters iš tikrųjų laimingos. „O aš sutikau. Veidrodyje. Aš visą laiką mylėjau savo kūną“, – sako Gretė.

O kritikos ir pagrindo nepasitikėti savimi Gretės gyvenime buvo užtektinai. Daugybę metų sportinius šokius šokusi Gretė jau paauglystėje išgirdo, kad suktis salėje valso žingsneliu – ne jai. Nes paauglės kūno formos – pernelyg apvalios.

2019-aisiais Gretė Kinijoje atstovavo Lietuvą „Misis pasaulis“ konkurse. Tuo metu moteris augino vienerių dukrelę Leylą ir jau laukėsi antrosios atžalos – sūnaus Aleksandro. Tačiau net ir apvalėjantis pilvukas Gretei nesutrukdė varžytis su gražiausiomis pasaulio moterimis.

„Vienintelė dieta, kuri iš tikrųjų veikia – tai sveikas, subalansuotas, reguliarus valgymas, ir nėjimas į jokius kraštutinumus“, – sako Gretė.

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.