Lygiai prieš metus teismas bendru sutarimu nutraukė Sauliaus ir žinomos dainininkės Karinos Krysko santuoką. Taikiai išsiskyrusi pora kaip pagrindinę skyrybų priežastį nurodė skirtingus charakterius. Tiesa, šis motyvas dažnai girdimas skyrybų bylose.

Ar neteko su buvusia žmona dalintis šaukštais, pyktis dėl turtų?

„Ne, pas mus niekada nebuvo to, mes gražiai sutarėmė, kad kas ką įdėjo į bendrą, tas tą pasiima, ir viskas. Net nekilo klausimų, dabar galvoju, ar aš kažko pasigedau namuose, man atrodo, kad viskas taip ir buvo. Ko man reikėjo namams, nupirkau ir padėjau. Tai ką padėjau, tas ir liko. Ko Karinai, ji pasiėmė, susirinko ir išvažiavo“, – gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“ pasakoja žinomas vyras.

Saulius nė nebando slėpti – skyrybos niekam nėra lengvas etapas: „Visos mintys skyrybų metu buvo tik apie vaiką, kaip jis eis į mokyklą, pas ką bus, kur bus ir panašiai. Man buvo svarbiausia mintis, nes skyrybos jau įvyko anksčiau. Todėl visos mintys sukosi apie tai, kas bus su mano vaiku, kas bus su tuo berniuku, kurį auginau, kurį nešiojau ant rankų, kuris mano draugas.

Ir aš labai bijojau prarasti, kad iš manęs atims. Galbūt vienintelis pagrindinis mano liūdesys ir pasimetimas gyvenime buvo tas, kad aš nežinojau, ar galėsiu su juo matytis.

Bijojau prarasti ryšį, kad jeigu staiga jį nuo manęs taip nukerpa, galbūt jis, laikui bėgant, pasikeitus aplinkai, prisiriš prie naujos aplinkos.“

Saulius patikina esantis itin šeimyniškas vyras, todėl jam labiausiai patinka laiką leisti namuose. Ypač, kai juose dūksta aštuonerių sūnus Majus iš pirmosios santuokos ir mažylė Mila.

Visa tiesa apie tai, ar nauja mylimoji Živilė ir gimusi dukrelė paskubino jo ir Karinos Krysko skyrybas, ir kodėl Saulius sako, kad jį ir buvusią žmoną vadinti draugais būtų per stipru?

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.