Gediminas mėgsta gražias moteris, todėl žino, kaip su jomis bendrauti, kad priešais objektyvą atsiskleistų gražiausios jų pusės. Jis neslepia, kad jam gražiausios – klasikinio grožio moterys.

„Gal Monika Belluci, o iš lietuvių – viena iš gražiausių aktorių – Gražina Baikštytė.

Aš galbūt labiau mėgstu sveikai gyvenančius, sportiškus žmones. Ir man lieknas kūnas asocijuojasi su sveiku gyvenimu. Bet negali pasakyti, kad apvalesnė moteris yra negraži“, – sako Gediminas.

Aš buvau pasipiršęs Deimantei, tai to neužtenka, turbūt.

Gediminas ir pats Lietuvoje laikomas tikra žvaigžde. Tačiau neseniai atšventęs 45-erių metų jubiliejų, Gediminas žvaigždžių vakarėliuose pozuoja su jaunomis gražuolėmis – šeimos jis niekada nebuvo sukūręs. Gal todėl pramogų pasaulyje jam prilipo mergišiaus etiketė, kuri, kaip jis pats sako, ne visai teisinga.

Deimantė Kazėnaitė, Gediminas Žilinskas

Paklaustas, ar nori turėti vaikų, šeimą, vesti, Gediminas atsako akimirksniu: „Be abejo, tai kas jų nenori? Žmogus ne vilkas, ir tikrai nenori gyventi vienas ir mirti vienas. Aš tikrai noriu šeimos, bet vėlgi skubėti nesinori, aš visada už tai, kad geriau vėliau negu anksčiau, ir bet kaip.

Nesididžiuoju tikrai, kad dar neturiu šeimos, tikrai nėra smagu man, bet taip gyvenimas susiklostė, o gyvenimas įvairiai susiklosto.“

Prieš pusmetį daugelį nustebino žinia, kad po septynerių metų draugystės iširo tobula laikyta Gedimino ir šešiolika metų jaunesnės vizažo meistrės bei modelio Deimantės Kazėnaitės pora.

„Aš buvau pasipiršęs Deimantei, tai to neužtenka turbūt“, – gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“ sako Gediminas. – Mes su Deimante buvome puikūs partneriai darbe, ji nuostabi specialistė, dirbo labai gerai, bet tai nėra tas dalykas, kuris ima ir padaro šeimą. Šeima yra daugiau, ten tiek visko susideda. Tačiau turime skirtingų gyvenimo etapų, kiekvienas žmogus turi skirtingų norų, siekių, bet ne visi jie sutampa.

Tai galbūt mes nelabai tikome kurti šeimai ir ne visada mums pavyko susitarti, pasikalbėti. Galbūt Deimantei ir kitokie prioritetai gyvenime atsirado, ji vis tiek ir karjerą stipriai dabar daro. Aš tikrai suprantu, jai puikiai sekasi.“

Kodėl Gediminui apmaudu, jog būdamas 45-erių jis dar neturi šeimos?

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.