„Publiką labiau traukia aštrios ir konfliktinės asmenybės, nei švelnūs ir pūkuoti žmonės“, – yra sakęs Andrius, kuris neslepia, kad jo susikurtas įvaizdis buvo greičiausias kelias į išgarsėjimą.

Fausta neslepia, jog jai taip pat teko susitaikyti ir su piktais tautiečių komentarais savo atžvilgiu: „Aš esu girdėjusi, kad aš stora kiaulė, kad mano dantims kažkas negerai, ar nosiai kažkas negerai, ar žandam kažkas negerai. Gal kojos per ilgos, per trumpos. Ir niekada niekas nėra pakankamo.Tai aš šitą esu skaičiusi. Dabar esu savo komentarų skaitymą visiškai užblokavusi, nes kaip Andrius dažnai sako, kad tavęs tai neveikia, bet tave vistiek galų gale veikia neigiamos emocijos.“

Nesvarbu, ar būtų Lietuvoje, ar Amerikoje, Andrius ir Fausta keliasi šešto ryto ir dvi valandas vedžioja šunis. Tačiau pora neslepia – net jei jie laiką leidžia nuostabiame Kalifornijos paplūdimyje, dauguma poros pokalbių sukasi apie darbus – koks bus žurnalo viršelis, ar apie ką vertėtų parašyti.

Andrius yra sakęs, jog kad jo verslai klestėtų, jam užtenka būti Lietuvoje vos 4 mėnesius.

„Tai atrodo pakankamai sunkiai, nes matai aplinkui palmes ir nori gerti margaritas, bet gaunasi, kad sėdi užsidaręs ir kažką rašai. Kai kada sau leidi to nedaryti, nes galvoji, kad laiko bus, ir to pasekoje tu paskui ari per naktis“, – patikina Fausta.

27-erių Fausta sako, kad jos ir Andriaus jau niekas nebeklausia, kada tikėtis jų vestuvių ar šeimos pagausėjimo. „Savo atsakymais jau esu visus išgąsdinusi, tad džiaugiuosi nebegirdinti šio klausimo“, – sako Fausta.

„Galų gale, net jeigu nenori, kodėl turi aiškintis. Man atrodo, mes jau esame pakankamai moderniame amžiuje, kad suvoktumėme, kad ne kiekvienas nori tų vaikų ir kad netgi ne kiekvienas jaučia kažkokį tėvystės instinktą“, – gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“ sako pašnekovė.

Kokie reikalavimai keliami Faustos ir Andriaus šuniukų auklėms, kurios per pusantro mėnesio uždirba pusantro tūkstančio eurų už augintinių priežiūrą?

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.