„Per karantiną jokių pajamų neturėjome, visiškai. Gyvenome iš santaupų“, – sako Merūnas ir neslepia, kad dėl atšauktų koncertų jis šiemet prarado 150 tūkstančių eurų, ir ta suma dar didės, jei prasidės antroji koronaviruso banga.

Erika šiandien kaip niekad atvira: „Suprantu tik vieną – jeigu mes byrame, tai atsiremti į ką mes neturėsim, mes esame vieni lauke kariai. Tas labiausiai ir varo baimę.“

Merūnas taip pat pritaria žmonai: „Mes su Erika esame augę tokioje aplinkoje, kur niekas iki galo neišmokė, ką reiškia kaupti, rinkti ir turėti juodai dienai. Ir dar reikia prisiminti, kad šalia tavęs yra tavo šeima, kuriai reikia padėti. Kai kurie net mažiau minimumo uždirba. Ir realiai mes patys irgi nenueisime, pas nieką nepaprašysime net ir 100 eurų, bent jau mano giminė, tai neturi tokių galimybių.“

Vitulskių šeima, kaip reta žinomiems žmonėms, daug piktų komentarų nesulaukia. Tačiau šį kartą įvardinę, kiek uždirba, neslepia išgirdę savo atžvilgiu nemažai piktų replikų.

„Tas pats mūsų finansinis minusas, kurį įvardinome – tai iškart pirminė reakcija – o jėtau, tiek pinigų, tai galėtų daktarams paaukoti. Brangieji, mes per 10 metų juodai dirbom, kad tuos pinigus uždirbtume. Ir kiekvieną kartą reikia juos visus atiduoti, kaip investiciją, kad galėtum kažką parodyti. Ir į reklamą, ir į televiziją, ir į tą pačią techniką“, – sekmadienį 17 val. Delfi TV gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“ pasakos Merūnas.

Vitulskiai neslepia prieš karantiną turėję didžiulę svajonę, kuriai dėl tokios padėties nebuvo lemta išsipildyti. Pora planavo pirkti sodybą, kad vaikai galėtų kuo daugiau laiko praleisti gamtoje.

Vitulskiai savo karantiną praleido itin daug vaikščiodami po miškus aplink Vilnių, todėl patikina per šį laikotarpį daug pinigų neišleidę. Pora džiaugiasi, kad turi savo namus, ir jiems nereikia mokėti paskolos. Be to, abu yra užaugę gan kukliomis sąlygomis, todėl moka gyventi taupiai.

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.