Tačiau Monika dabar itin reta viešnia tėvynėje – šiandien ji sako, kad buvo verta prieš penkerius metus surizikuoti – palikti gimtąjį Kauną bei visus suplanuotus koncertus su mama, ir išvykti už Atlanto siekti tarptautinės operos solistės karjeros.

„Lietuvoje girdėdavau užkulisiuose kalbant, kad mama prastūmė, mama sumokėjo, mama padarė. Tiesiog tokios buvo pavydžių merginų ir kai kurių vyrų kalbos, – sako Monika ir neslepia – Lietuvoje jai buvo sunku atsisakyti pop dainininkės įvaizdžio ir tapti operos soliste. – Taip, dėl to, kad daug žmonių nežiūrėdavo į mane rimtai. Jie galvodavo – ką ji gali padainuoti?“

Monika ištekėjo už žymaus operos solisto ir mėgaujasi prabangiu gyvenimu, tuo tarpu Giulija sako, kad vyresnės kartos dainininkams mūsų šalyje sunku.

Prieš trejus metus Monika Amerikoje ištekėjo už žinomo ir kiek vyresnio operos solisto. Ir šiuo metu gyvena vienoje iš pačių brangiausių pasaulio vietų – Niujorko centre, Manhetene, kur būsto ir jo nuomos kainos yra vienos didžiausių visoje žemėje.

„Niujorkas yra be proto brangus miestas. Manhetene būsto nuomos kaina siekia apie 15-20 tūkstančių eurų per mėnesį, – gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“ sako Monika. – Mes šiuo metu dairomės namo Kalifornijoje ir Floridoje, ketiname pirkti savo.“

Giulija ir Monika
Foto: Asmeninio albumo nuotr.

32-ejų Monika neslepia, kad reikėjo ne vienerių metų didžiulių investicijų į save ir savo balso lavinimą, kol ją pastebėjo ir pradėjo kviesti JAV ir Europos teatrai – daugiausiai Monika dabar dainuoja Berlyno filharmonijoje, Baden Baden festivalyje Vokietijoje, o neseniai Revenna Italijos festivalyje debiutavo su pagrindiniu Aidos vaidmeniu Verdi operoje „Aida“.

54-erių Giulija sako, kad šiandien vyresnės kartos muzikantams yra sudėtinga, juk tenka konkuruoti su daugybe jaunų atlikėjų. Tačiau Giulija sako, kad jos taip dainininkų pamėgtuose pajūrio restoranuose dainuojančios nepamatysi – moteris koncertuoja rečiau, bet tik gyvai, ir yra griežtai nusistačiusi prieš fonogramą.

„Nelengva todėl, kad mes esam truputį kitokie, mes esame emocingesni, daugiau matę to tokio gyvenimo, kuris buvo tais laikais labai fainas muzikantams. Tai buvo tikras rokenrolas, tikras bendravimas. Trūksta tos gerosios energijos – ankščiau niekas nepavydėjo, niekas nekonkuravo, visiems užteko tos scenos. O dabar tu turi įrodyti, kad tu 35-erių ar 30-ies metų dainavai ir esi toks pats pajėgus. Aišku, aš norėčiau, kad tų koncertų būtų daugiau“, – sako Giulija.

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.