Prieš ketverius metus, išsiskyręs su žmona Lina, su kuria užaugino dvi dukras, Andrius visuomenei pristatė 23 metais jaunesnę mylimąją Faustą Mariją Leščiauskaitę, kuri tuomet buvo dar studentė. Jau penkerius metus jie pora ne tik gyvenime, bet ir darbe – Fausta vadovauja „Užkalnio žurnalui“ ir taip pat rašo publikacijas, sulaukiančias itin daug lietuvių dėmesio.

Paklaustas, ar jau ruošiasi šeimos pagausėjimui, Andrius sako: „Tai yra natūralus dalykas, kuris gali atsitikti, gali neatsitikti“. Tačiau jeigu mylimoji Fausta vieną dieną pasakys, kad nori vaikų, Andrius rėžia atvirai: „Aš nebūsiu prieš“.

„Aš tų komentarų mačiau daugiau nei vieną, ir gal daugiau negu tūkstantį vieną. Čia toks tai irgi toks mechaninis palyginimas – ai, va vaikų neturi, bet užtat turi šunis, nes su šunimis lengviau. arba kitoks įsipareigojimas.

Ne, šunų paėmimas iš prieglaudos pirma vieno, paskui kito buvo visiškas impulso dalykas. O kad čia buvo kažkoks pakaitalas vaikams, tai čia toks ciniškas galvojimas žmonių, kurie patys nelabai savo emocijų pažįsta“, – teigia pašnekovas.

Andrius sako, kad jį Fausta sužavėjo drąsa, emociniu intelektu, jautrumu ir tuo, kad ji yra išskirtinė asmenybė. O būdamas su ja, Andriaus išvaizda pasikeitė neatpažįstamai – Andrius atsikratė net 22 kilogramų.

„Taip, Fausta turėjo daug įtakos šia prasme, todėl, kad kai esi nuolatos matomas su labai gražiai atrodančiu žmogumi, yra šiokia tokia atsakomybė neturėti tokio didelio kontrasto. Tai aš negaliu Faustos paprašyti, kad tu pradėk blogiau atrodyti, kad mes ne tokie skirtingi būtumėm. Bet aš iš savo pusės galiu tai padaryti“, – sako Andrius.

Andrius neslepia – jis sulaukia nemažai kritikos iš mylimosios: „Mano santykis su aplinka pernelyg sprogstamas, kad aš galėčiau visą laiką priimti pamatuotus sprendimus“, – sako Andrius.

Tačiau kodėl tiek daug komentatorių mano, kad šunų įsigijimas jų porai tapo tarsi pakaitalu vaikams? Ir kokių kompleksų bei baimių turi žinomas autorius?

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – naujas interviu su gerai žinomu, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiu žmogumi.