Inga po skyrybų sulieknėjo ir neslepia, kad pasikeitęs gyvenimo būdas pasitarnavo jos figūrai. Inga nustojo kasdien gaminti namuose pietus ir vakarienę. Moteris nevalgo pieno produktų, valgo kuo mažiau miltinių produktų ir saldumynų.

Beje, vakarėlius itin mėgusi Inga visiškai atsisakė alkoholio ir neslepia, kad po to prarado labai daug draugų. Dabar Inga mažiausiai kartą į mėnesį lankosi pas kosmetologą ir kirpėją, ir patikina sau pinigų visiškai nebegailinti.

Garsiai nusikvatojusi Inga prisipažįsta kad savo gyvenime patyrė tikrai nemažai kritikos. Dėl to, kad per garsiai kalba, grubiai elgiasi, leidžia sau itin drąsiai apsirengti, ar pasakyti vieną kitą aštresnį žodį. „Tačiau man tai padėjo išpopuliarėti. Visada buvau ryški, bet niekada nebijojau būti negraži, nors vaidinti pradėjau būdama stora ir niekada netilpau į grožio standartus, tačiau čia ir buvo mano sėkmės paslaptis – aš niekada nebandžiau pataikauti žiūrovų skoniui ir buvau savimi“, – sako Inga.

„Galiu patikinti – man vaidmenų tikrai netrūksta, ir jaunos aktorės man nėra konkurentės“, – sako Inga. Tačiau galvojančius, kad pasikeitusios kūno formos padeda aktorėms gauti daugiau vaidmenų, Inga turi nuliūdinti – karjerai tai jokios įtakos neturi.

Nors gerbėjų dėmesio Inga sulaukia ir lietuvius vyrus laiko drąsiais, į pasimatymus ji šiuo metu nevaikšto. „Kviesti kavos ar į kiną banalu, be to, aš dabar puikiai jaučiuosi ir viena. – sako Inga. – Atradau save kitose srityse. Atsirado noras piešti, rašyti. Beje, lankau vizažo kursus ir svajoju gražinti ne tik save, bet ir kitas moteris.“

Charizmatiškąją Ingą sunku būtų įsivaizduoti tiesiog tylinčią, tačiau Inga patikina kartą per savaitę turinti nekalbadienį, kai visą dieną tyli – taip ji įsiklauso į save, susidėlioja mintis ir artimiausios ateities planus. „Mane to išmokė būrėja Vaiva Budraitytė – tiems, kas dirba su žmonėmis ir yra priversti nuolat bendrauti, vienas nekalbadienis per savaitę tampa puikiu poilsiu“, – sako Inga.

„Aš visiškai nesu įžeidi, priimu pastabas iš antrosios pusės, tačiau tegul niekas nebando manęs keisti, ir aš to net neleisčiau. Nepatinka – kitas“, – sako Inga. Tačiau kad ir kaip kategoriškai skambėtų šie aktorės žodžiai, vis tik savo gyvenime dėl mylimo vyro Inga pati yra bandžiusi kardinaliai keistis.

Jau dvyliktą sezoną Inga filmuojasi itin populiariame lietuviškame televizijos seriale „Moterys meluoja geriau“. Jame Inga įkūnija pretenzingąją Medą, su kuria, beje, pačią Ingą lietuviai dažnai tapatina. Nors iš tiesų aktorė sako gyvenime nesanti panaši į šią savo kuriamą rolę, tačiau iš tos Medos žinoma moteris norėtų daug ko pasimokyti: „Apsukrumo, meilės pinigams, netaupymo, gerų draugių, gražių vyrų. Aš įsitikinau – reikia mylėti tik save“.

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – naujas interviu su gerai žinomu, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiu žmogumi.