– Ko šiais metais gali tikėtis visi ženklai? Pradėkite nuo ožiaragių, nes tai mano ženklas.

– Ožiaragiai atsigaus, mėgausis turiningesniu gyvenimu, pavasarį baigsis apribojimai. Pradėsite skirti daugiau spalvų: ne tik juodą ir baltą.

– Ar galima teigti, kad tiems ženklams, kuriems sekėsi, seksis ir toliau, o kuriems tos laimės trūko, jos nepadaugės?

– Nesutinku, nes skorpionams kelis metus buvo visai neblogas periodas, tik nuo dvidešimtų metų pradėjo viskas keistis. Taip jau yra, kad kelis metus vienas ženklas yra pakilime, vėliau viskas gali apsiversti, pvz.: dvyniams buvo sunkus periodas, bet dabar jie bus pakilime, žuvims jau antri metai bus geri, nors prieš tai keli metai buvo nepalankūs. Žmonėms sakau, kad nesijaudinkite, jei bendra prognozė nėra palanki. Geriau pasikonsultuokite asmeniškai ir nereikia nervintis ar gyventi įtampoje, nes tai tik bendra tendencija.

– Kam šie metai bus patys geriausi?

– Manau, kad dvyniams, nes jie turėjo ilgesnį nesėkmių periodą. Turėjo daug apribojimų, kaip ir ožiaragiai, dėl įvairių planetų susitelkimo. Nuo sausio vidurio atsigaus ir ožiaragiai, nuo 2016 metų jie buvo labai ribojami, privalėjo pradėti naujas veiklas, keisti labai daug dalykų. Po truputį šis auklėjamasis laikotarpis jiems baigsis. Todėl jau sausio viduryje šio ženklo atstovai gali tikėtis didelio gėrio gyvenime.

Taip pat atsigavimą po tam tikrų apribojimų, išsilaisvinimą prognozuojame vėžiukams. Ypatingai daug vėžio ženklo atstovų menininkų labai jautriai reguoja į visus pasikeitimus. Net jeigu ir tęsis visi esami apribojimai mūsų dabartinėje situacijoje, vėžiai išmoks nereaguoti arba pradės nebereguoti į apribojimus.