Avinas

Energija liesis per kraštus, tad verta iš anksto pasiplanuoti darbus, kuriuos reikėtų nuveikti. Tačiau didelės sėkmės tikėtis neverta, nes šiuo periodu dominuos pareigingas, atsakingas, reguliarus darbas. Nuo antros mėnesio savaitės jūsų veikla bei idėjos bus įvertintos, visi pripažins jusų pastangas. Antroje mėnesio pusėje susidursite su nenumatytais sunkumais – šioje situacijoje turėsite išlaviruoti, surasti teisingą sprendimą, kad nepatektumėte į savo veiklos akligatvį. Visu laikotarpiu, bet ypatingai antroje mėnesio pusėje, venkite kontaktų su užsieniečiais, neplėskite veiklos ir labiau šliekitės prie šeimos.

Jautis

Mėnesio pradžioje galite jaustis menki, nepasitikintys savimi, tačiau tai tikrai nesutrukdys nuveikti didžius darbus, ypač antroje mėnesio pusėje, kai savo kelyje nejausite jokio trukdymo. Visu šiuo laikotarpiu kosmosas jums skuba į pagalbą, tad šiuo metu verta pasistengti ir spėti realizuoti net sudėtingiausius projektus. Jei nusibodo nusistovėjusi rutina, drąsiai ją keiskite. Jei reikia sutelkti savo komandą, telkite. Jei norisi tiesiog džiaugtis gyvenimu, džiaukitės, kliūčių tam nėra. Na, o tie, kuriems rūpi meilės reikalai, galės pasidžiaugti mielais trumpalaikiais nuotykiais.

Dvyniai

Jei turite neatidėliotinų ar sunkesnių veiklų, imkitės jų iškart – pirmoje mėnesio pusėje pajėgumų turėsite pakankamai, tad viską realizuosite netempdami gumų ir nepalikdami neatliktų nesibaigiančių darbų vėlesniam laikui. Antroje mėnesio pusėje energijos lygis bus žymiai mažesnis, kliūtis bus sunkiau įveikti, o ir galva dirbs ne taip gerai. Todėl tuo metu neverta per daug plėšytis, nes rezultatai nebus tokie greiti, kaip norėtųsi. Todėl tobulas laikas gerai pailsėti, patinginiauti, skirti daugiau laiko meilės reikalams. Na, o tie, kurie planuoja pradėti sportuoti, laikytis dietos, bet tas auksinis pirmadienis, nuo kurio viską pradėsit vis neateina ,tai žinokit po Austėjos šventės – kitą dieną ir bus ta stebuklinga diena, kai pavyks pradėti, ką sumanėte ir pasiekti geidžiamų rezultatų.