Avinas


Mėnesio pradžioje jausitės tarsi izoliuotas, tad teks pasukti galvą, kaip išsirutulioti iš susidariusios padėties. Verta palaukti kelias dienas – vėliau visi jūsų sumanymai lengviau realizuosis, ypač mėnesio viduryje. Mėnesio pabaigoje reikėtų vengti drastiškų sprendimų – sulaukite rugpjūčio antros savaitės, viskas eisis daug lengviau. Visu laikotarpiu verta pro padidinamąjį stiklą žvelgti į santykius su užsieniečiais ar nelietuvišku kapitalu. Tokia rekomendacija išlieka iki lapkričio mėnesio imtinai.

Jautis


Laikas pažvelgti į viską plačiau, tad atsitraukite nuo rutinos ir lyg iš šono pažvelkite, įvertinkite esamą situaciją bei pasirinkite kryptis plėtimuisi. Faktiškai jūs ruošiatės savo karjeros šuoliui, kuriam jau esate pribrendę. Tereikia tik panorėti. Liepos pradžioje jausite savo boso ar partnerių palaikymą, tačiau vėliau, savo sumanymams realizuoti, teks sukurti savo komandą. Verta orientuotis į platesnius vandenis – užsienio partnerių pritraukimas būtų vienas iš privalumų. Mėnesio pabaigoje kils naujų idėjų.

Dvyniai


Malonus laikas tęsiasi, nors kartais aplankys neramios mintys – tokia padėtis vyraus pirmąją mėnesio pusę. Antrojoje pusėje labiau atsiskleis jūsų aktyviosios savybės, tad veikla užims didesnę laiko dalį, darbai tikrai seksis, sieksite geresnių rezultatų. Asmeniniame gyvenime galite užstrigti meilės ir susižavėjimų žabangose, tad kol nevėlu pasirinkite su kuo ir kaip giliai būsite nusiteikę pulti į jausmų sūkurį. Gyvenantiems santuokoje, partnerystėje jausmai puikiai atsiskleis, sustiprės atostogų metu.