Avinas

Gera pradžia - pusė darbo. Jausitės harmoningi, pasitikintys savimi. Mėnesiui įsibėgėjant pajusite, kad vis sunkiau ir sunkiau kuo nors pasitikėti, sulaukti iš aplinkinių pagalbos. Panaši situacija tęsis iki rugpjūčio. Tiesiog šiuo periodu turi išaiškėti, kas jūsų tikri draugai, o kas - priešai. Rudeniop jau tikrai šalia jūsų liks tik patys tikriausi, labiausiai atsidavę žmonės su kuriais drąsiai galima net į kalnus kopti. Mėnesio pabaigoje verta pasisaugoti visokių tikrintojų, todėl dirbant būkite itin preciziški – jūsų darbą tikrins, vertins, o radus trūkumus ar aplaidumą veikloje - baus. Antroje mėnesio pusėje bet koks susitarimas bus sunkiai įvykdomas, tad nesusikurkite problemų, atidėkite svarbesnius reikalus kitam mėnesiui, o geriausia liepos viduriui – tuo metu pasižadėjimus įvykdysite gerai ir greitai.

Jautis

Visą birželio mėnesį jums seksis, galėsite ne tik pagyventi kaip žmogus, pasijausti esąs savo gyvenimo kalvis, bet ir pasiekti bei turėti tai, kas jums būtina, reikalinga ar malonu. Mėnesio pradžioje mėgausitės maloniai nuteikiančia veikla, kuri mėnesiui įpusėjus taps dar įdomesnė, kūrybingesnė. Tad šiuo periodu turėsite daugiau svertų valdyti savo reikalus – verta pasirašyti bet kokius ilgalaikius kontraktus bei vykdyti ir dalyvauti bet kuriuose projektuose, nauda bus visapusiška, dvasiškai praturtinanti jūsų esybę ir ženkliai papildanti piniginę. Mėnesio pabaigoje jus vis labiau trauks socialiniai projektai, turėsite kontaktų su užsienio bendrovėmis. Metas plėsti savo veiklą – palanki situacija plėtimuisi dar tęsis iki pat gruodžio.

Dvyniai

Ir dvyniai šį mėnesį sulauks didesnės sėkmės. Laikas skirtas plėsti socialinį ratą, susirasti naujų draugų, partnerių, bendražygių. Draugus rinksitės ne bet kokius, o įtakingus, turinčius daug ryšių ir įtakos. Pirmoje mėnesio pusėje jūsų veikla bus žymiai produktyvesnė nei antroje, tačiau pasiektais rezultatais džiaugsitės bet kuriuo atžvilgiu. Tiesa, jums bandys pakenkti, sukliudyti pasiekti tikslą, tačiau tai jums bus nė motais – blogio rankos bus per trumpos. Antroje mėnesio pusėje įsivyraus harmonija, kurioje būnant mintys vis dažniau suksis apie prabangų bei malonų gyvenimą – pasiskaičiuokite galimas išlaidas… O jų tikrai bus… Bet gera žinia ta, kad išleisite pinigus išmintingai ir kiekvienas pirkinys teiks džiaugsmą, taigi, paišlaidaukite.