Avinas

Jūsų laukia tiesiog puiki mėnesio pradžia. Na, ir visas mėnuo bus pakankamai, su mažomis išimtimis, neblogas. Pats stipriausias palankus poveikis nusimato mėnesio pabaigoje. Todėl neverta skubinti įvykių eigos, nes įvykiai patys puikiai žinos, kada jiems materializuotis. Visa gegužė skirta ramiai, sistemingai veiklai, kurią būtina pabaigti mėnesio pabaigoje, nes birželis nebus jums toks palankus darbui. Mėnesio vuduryje į galvą šaus naujos puikios įdėjos, kurios lengvai materializuosis metų pabaigoje. Savo artimiausioje aplinkoje puikiai jausitės, matysite, kad esate mylimi, gerbiami ir patys mylėsite, pabūsite mieli. Palanku pirkti prabangos daiktus, bet šiais laikais labai verta pamąstyti, kas yra prabangu, ir ką pirkti.

Jautis

Mėnesio pradžioje dar jausite praėjusio laikotarpio nemalonius pojūčius, bet jie turės mažai įtakos jūsų veiklai, tik kad gali kelti nerimą. Jūs tvirtai žinosite ko norite, ko siekiate, todėl atsirinkti, kuria kryptimi judėti – bus labai lengva. Svarbiausia nedaryti nieko, kas jums nepatinka, erzina ar tiesiog manote, kad tai beprasmiškas darbas. Jūs negalite dirbti per prievartą, nes tada negaunate siekiamų rezultatų. Mėnesio pabaigoje pajusite didelį energijos antplūdį, jos dėka artimiausiais mėnesiais pasieksite didelių aukštumų tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Kažkiek jus gali stabdyti savijauta, nors sveikata bus gera, bet nusimato nuovargio priepuoliai. Mažiau žiūrėkite žinias, būsite laimingesni.

Dvyniai

Jau nuo pirmų gegužės dienų jausite, kad likimas jums palankus, taigi tas palankusis likimas jus džiugins iki pat vasaros pabaigos. Labai geras laikas susirasti naujų draugų, atstatyti, atgaivinti atšalusius santykius. Šis mėnuo taip pat labai tinkamas susirasti įtakingų, turtingų partnerių. Tai reikėtų žinoti ir tiems dvyniams, kurie jaučiasi vieniši, negali susirasti sau poros, ar tiesiog partnerystė yra nusibodusi, norisi kažko naujo. Puiku, jei šiuo metu mėginsite kažką keisti. Visus pakeitimus geriau planuoti iki mėnesio vidurio, nes kuo arčiau periodo pabaiga tuo labiau likimas mėgins jus skubinti, net priimant labai svarbius sprendimus, o tuo tarpu konkurentai nesnaus, mėgins pakenkti, bet jiems nelabai pavyks, tik jus supykdys. Toje gyvenimo kovoje jūs būsite nugalėtoju.