Avinas

Griebkit ir darykit viską patys, taip bus geriausia, nes pagalba, kurios tikitės, tikrai vėluos. Sunkesnių problemų sprendimus atidėkite vasario viduriui ar antrai mėnesio pusei – sunkumus įveiksite lengvai, dažnai net tiesiogiai nedalyvaudami procese. Tačiau būkite atidūs išlaidaudami. yra didelė tikimybė permokėti. Mėnesio pabaigoje gresia bergždžias darbas, kurį vis tiek reikės atlikti. Tiesiog nesinervinkite be reikalo, o iš lėto neskubėdami siekite savo tikslo. Viskas pasiseks.

Jautis

Vasario pirmoje pusėje sunkesniems klausimams spręsti gali pritrūkti pasitikėjimo savimi, tačiau žinokite, jog aplinkybės palankios bet kuriems jūsų sprendimams, svarbu nesižvalgant eiti į užsibrėžtą tikslą, neabejoti. Netgi priešingai, galite panorėti ir gauti daugiau nei galvojate ar tikitės, didesnė sėkmė nusimato antroje mėnesio pusėje. Tuomet plėskitės, investuokite, sudarinėkite naujus planus, mėginkit įgyvendinti slapčiausias svajones. Šis mėnuo labiau skirtas veiklai nei šeimos idilei palaikyti.

Dvyniai

Nepervarkite dirbdami – veiklos bus ženkliai daugiau nei įprasta ir visi iš jūsų pareikalaus juos atlikti greitai ir tiksliai, tačiau niekam nebus įdomu, kaip jūs jausitės ir ar turit pakankamai jėgų... Antroje mėnesio pusėje galimos klaidos, kai priimti įsipareigojimai bus sunkiai įvykdomi, todėl juos prisiimkite šiek tiek vėliau – nuo balandžio vidurio iki rugpjūčio. Tuo metu vykdoma veikla atneš maksimalius rezultatus. Vasario pabaigoje šiek tiek harmonizuosis santykiai su aplinkiniais, tačiau tai neišspręs visų problemų.