Tikra tiesa, kad Zodiako ženklas lemia ne tik būdingiausius asmens charakterio bruožus. Žinoti, kuria meilės kalba šnekinti jus dominantį personažą, gali būti net labai pravartu. Puikiu sufleriu čia gali būti jo Zodiako ženklas.

Tinkamai parinkus meilės kalbą, gali pavykti užsitikrinti santykių stabilumą ir ilgaamžiškumą. Numanant, ką reiškia tam tikri konkrečių žmonių gestai, darosi lengviau atsispirti santykiams, kurie užprogramuoti žlugti. Įrodyta, kad žinios apie penkias meilės kalbas, teigiama linkme pakoregavo ne vienos poros gyvenimą.

Penkios meilės kalbos

Meilės jausmai gali būti reiškiami (arba suprantami, kai yra reiškiami) penkiomis skirtingomis kalbomis – per pagyras, susižavėjimo šūksnius, bendrai – palaikymo žodžius, per paslaugų elgesį, per dovanas, per maksimalų dėmesingumą ir per prisilietimus. Toliau pateikti platesni kiekvienos kalbos aprašai.

Palaikymo žodžiai

Labiausiai reikšmingi tampa pagyrimai, susižavėjimą reiškiantys žodžiai. Šią meilės kalbą suprantantiems asmenims ypač svarbu dažnai girdėti frazę „Aš tave myliu.“ Net ir menkiausi įžeidimai ir atžarus tonas palieka skaudžių randų tokių žmonių širdyse. Jie praktiškai bejėgiai pamiršti neapgalvotais žodžiais sukeltas nuoskaudas.

Paslaugumas

Tai atvejis, kada romano sėkmę lemia ne tai, kas sakoma, o tai, kas daroma. Prielankumo gali nesunkiai pelnyti bet kuris pagalbos ranką ištiesiantis asmuo. Klausimas „Kaip galėčiau padėti?“, ištariamas stengiantis užkariauti šia meilės kalba kalbančio žmogaus širdį, vertintinas kaip turintis magiškų galių.

Dovanos

Žinutę, kad myli, toks žmogus paprastai pasiunčia įteikdamas ypatingą dovaną. Jis ir pats, beje, mėgsta gauti dovanas ir jas tapatina su meilės įrodymais. Toks žmogus neatleis, jei kas pamirš jo gimtadienį arba koką nors reikšmingą sukaktį.

Dėmesingumas, skiriamas laikas

Šie žmonės mylimi pasijunta tada, kai jaučia, kad jiems skiriamas visas kito asmens dėmesys. Tai reiškia, kad su jais bendraujant būtina padėti į šalį mobilųjį telefoną, išjungti televizorių, nustoti valgyti, atsitraukti nuo darbo ir t. t. Jie, savo ruožtu, elgiasi analogiškai.

Fiziniai prisilietimai

Šie žmonės menkiausia proga stengiasi prisiliesti. Jiems tiesiog būtini apsikabinimai, tapšnojimai per nugarą, susikibimas rankomis ir kitokie fizinio artumo pasireiškimai. Svarbiausia jiems – būti drauge, galėti prisiliesti. Siekį išlaikyti atstumą ir fizinio kontakto vengimą jie supranta kaip neprielankumo, abejingumo ženklą.

Kurią kalbą pasirinkti

Dabar pats metas sužinoti, kaip kalbinti jums brangų žmogų, jei žinote, kas jis pagal Zodiaką.