Viena ryškiausių tendencijų – atnaujintas, kiek kitoks, tradicinis prancūziškas manikiūras. Kaip atrodo klasikinis prancūziškas manikiūras, esu įsitikinusi, kad žino visi. Visi visi. Žinoma, ne naujiena, jog nago laisvas kraštas lakuojamas ir kitomis spalvomis, ne tik balta. Pastebėjau, kad didžiajai daliai moterų, merginų (bent iš mano klienčių rato) patinka rinktis įvairesnių spalvų prancūzišką lakavimą. Atrodo stilingiau ir įdomiau.

Nagų tendencijos
Foto: geriausiadrauge.lt

Žiūrinėdama diktuojamas nagų madas, pamačiau kiek neįprastą prancūzišką lakavimą. Įprastai lakuojant, stengiamasi uždengti laisvo nago kraštą pasirinkta spalva (ypač, jei jis nėra nutrumpintas), net ir milimetru nulakuoti daugiau, kad augant nagui jis ilgiau liktų uždengtas laku. Naujoji tendecija yra tokia – neuždengti ilgo laisvo nago krašto, o lakuoti kuo plonesne linija ir palikti matomą nagą. Vaizdas įdomus, galbūt ir bus išbandyta, o kai ko, manau, tikrai nesužavės.

Nagų tendencijos
Foto: geriausiadrauge.lt

„Double tipped french“ ‒ dvigubas prancūziškas galiukas, lakavimas iš viršaus ir apačios. Tvarkingas, naujas, įdomus ir gražus. Saugus variantas, prancūziško lakavimo mėgėjams.

Dar viena tendencija ‒ matinis nagų efektas. Taip pat ne naujiena nagų pasaulyje, bet šiuo metu vėl tapęs labai populiarus ir madingas. Siūlomas variantas: geliniu laku sukurti natūralaus, preciziškai prižūrėto nago įvaizdį. Tokį patį variantą galima atkartoti ir su blizgančiu viršutiniu sluoksniu.

Nagų tendencijos
Foto: geriausiadrauge.lt

Karaliaujantis minimalizmas tikrai išlieka ir 2020 pavasarį/vasarą. Kaip ir lipdukai, geometrija, gyvūnų raštai, vaivorykštės spalvos, ombre, žvaigždės. Nebijokite spalvų ir nagų žaismingumo!

Daugiau tekstų rasite www.geriausiadrauge.lt