Kiekvieną kartą laužau galvą, ką paruošti, kad visi liktų patenkinti. Rasti aukso viduriuką nėra taip paprasta, tačiau turiu vieną gudrybę, kuri suveikia nuolat – iš anksto paruošti mėsainiai.

Idėja paprasta – namuose suruošiame visus reikalingus ingredientus, kad iškylos metu kiekvienas galėtų paruošti savo asmeninį mėsainį pagal savo pageidavimus.

Dažniausiai iš anksto pakepu mėsą skirtą burgeriams. Jautienos faršą sumaišau su šiek tiek mėlynojo sūrio, raudonuoju svogūnu bei prieskoniais. Sūris suteikia gurmaniško skonio bei drėgnumo. Taip paruošta mėsa skani valgyti tiek karšta, tiek pravėsusi.

Vegetariškam variantui orkaitėje iš anksto pasiruošiu storais griežinėliais keptą baklažaną. Supjaustytą baklažaną apšlakstau alyvuogių aliejumi, įtrinu česnaku bei itališkų žolelių mišiniu. Taip paruoštas baklažanas gali tapti puikia alternatyva mėsai bei užkandžiu netikėtai užsukus svečiams.

Bandelės yra raktas į skanų mėsainį. Jas šiek tiek pakaitinu orkaitėje, kad paviršius taptų traškus, o vidus išliktų minkštas.

Šalia patiekite šviežių daržovių bei rikotos sūrio. Skanaus!

Daugiau Ingridos receptų rasite www.suingrida.lt