Prezidentūros svetainė susiduria su keblumais.

Apie šiuos incidentus prezidentūros atstovai iki šiol į Delfi užklausas neatsakė ir jokios oficialios informacijos nepateikė.

Sutapimas ar ne, bet netrukus po programišių pokšto su prezidentūros puslapiu, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija feisbuke pasidalijo darbo skelbimu, jog ieškomas IT specialistas.

Šį atvejį su prezidentūros internetine svetaine aprašė ir žinomi asmenys Lietuvoje. „Šitam reiškiniui jau reiks kažkokio pavadinimo, nes nu pabandykite dabar nueiti homofobas.lt. Šįkart saugu, galite ir darbe“, – teigė Paulius Ambrazevičius.

Šia žinute žinomas komikas priminė atvejį, kuomet Seimo nario Dainiaus Kepenio asmeninė svetainė buvo nukreipta į pornografinio pobūdžio turinio svetainę.

Interneto svetainių registre domreg.lt pateikiama informacija, jog bestuburis.lt yra registruotas rugsėjo 24 dieną, savininkas yra fizinis asmuo, kuris nenurodomas. Adresas registruotas per paslaugų tiekėją „Interneto vizija“.

Prezidentūros svetainė susiduria su keblumais.

Primename, kad JAV viešinčio G. Nausėdos kalbą bažnyčioje įamžino ten buvę žmonės. Šiuo vaizdo įrašu, kuriame matyti iškeltas plakatas „Nausėda yra homofobas“ feisbuke pasidalijo Andrius Tapinas.