Remiantis rugpjūčio 31 – rugsėjo 5 dienos duomenimis, amerikiečiai iš prekybos vietų tiesiog graibstė „Apple“ sukurtus telefonus. Pirmoje vietoje įsitvirtino „iPhone 11“ modelis, o iškart po juo rikiuojasi „iPhone 11 Pro Max“ bei „Apple iPhone SE 2020“. Negana to, tai ne vieninteliai JAV milžinės produktai šiame dešimtuke.

Ketvirtoje pozicijoje matome naująjį „Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G“ išmanųjį telefoną, penktoje ir šeštoje vietose – dar du „Apple“ produktai. Pirmąjį penketuką užbaigia „iPhone XR“, o šeštoje vietoje rikiuojasi „iPhone 11 Pro“. Septintoje ir dešimtoje vietose rikiuojasi du LG produktai – tai „Stylo 6“ ir „K51“ modeliai, o likusias dvi vietas pasidalino „Samsung“ produktai.

Aštuntoje pozicijoje matome „Galaxy Note20 5G“, o devintoje – „Galaxy S20 5G“ variantą. Tiesa, „Counterpoint“ specialistai pažymi ir tai, jog „Samsung“ gali imtis veiksmų, kurie pagerintų kompanijos įrenginių pardavimus. Bent jau JAV rinkoje laukiama specialių gamintojo pasiūlymų, kurie paskatintų vartotojus įsigyti būtent „Samsung“ telefonus.

Įdomu ir tai, jog dešimtuke puikuojasi ir du LG išmanieji telefonai, o abiejų jų kaina yra turbūt pagrindinis tokių rezultatų niuansas. „LG Stylo 6“ kainuoja maždaug 200 JAV dolerių, o „K51“ modelis parduodamas už kiek daugiau nei 100. Būtent žema kaina ir lėmė tokius neblogus LG pardavimus, tačiau aukštesnės klasės įrenginių LG amerikiečiams jau kuris laikas nesugeba įsiūlyti.