Ir nors išmanieji bus pigesni, „Samsung“ atsiųstame pranešime skelbiama, kad „Lite“ serijos išmanieji išlaikys visas pagrindines flagmanų savybes: naujausia kameros technologija, išmanusis rašiklis „S Pen“, kokybiškas ekranas ir ilgai veikianti baterija. Anot jų – tai aukščiausios klasės telefonai už prieinamą kainą.

Samsung Galaxy Note 10+ ir Samsung Galaxy Note 10 Lite
Foto: DELFI / Robertas Narmontas

„Jau dešimt metų „Galaxy S“ ir „Galaxy Note“ serijų išmanieji pripažįstami kaip vartotojų vieni mėgstamiausių. Šie nauji telefonų modeliai atspindi mūsų kompanijos pastangas kuo didesnei daliai žmonių pristatyti išmaniųjų rinkos naujoves, apimančias veikimą, galią, naujausias išmanias funkcijas ir paslaugas. „Galaxy S10 Lite“ ir „Galaxy Note10 Lite“ yra sukurti tiems, kurie nori patirti geriausia, ką gali pasiūlyti „Samsung Galaxy“ išmanieji“, – pranešime spaudai sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

„Galaxy S10 Lite“

„Galaxy S10 Lite“ kameroje integruoti plataus kampo, itin plataus kampo ir makro objektyvai. Taip pat šiame modelyje vartotojai ras naujausią vaizdo stabilizavimo technologiją „Super Steady OIS“, kuri leis įamžinti kokybiškas ir ryškias nuotraukas bei vaizdo įrašus bet kokiomis sąlygomis, nesvarbu, ar esate šokio sūkuryje, ar fotografuojate ekstremaliomis sąlygomis.

Kameroje integruotas itin plataus 123 laipsnių kampo objektyvas apima tokį patį vaizdą, kokį ir žmogaus akys, o aukštos rezoliucijos priekinė ir galinė kameros leis ryškiai užfiksuoti visas, net ir menkiausias detales.

O štai DELFI operatorius Robertas Narmontas išbandė, kaip fotografuoja naujasis telefonas:

„Galaxy Note10 Lite“

„Galaxy Note10 Lite“ kartu su savo vizitine kortele tapusiu išmaniuoju rašikliu „S Pen“ vartotojams leis mėgautis visais „Note“ flagmanų serijos privalumais bei padės nuveikti dar daugiau. „Bluetooth“ valdomas rašiklis leis nuotoliniu būdu valdyti prezentaciją, perjungti ar sustabdyti vaizdo įrašus, kontroliuoti kameros režimus. Naudojant funkciją „Air Command“, svarbiausias ir dažniausiai naudojamas „S Pen“ funkcijas bus galima pasiekti greitai ir patogiai.

Dar viena kartu su „Galaxy Note10“ pristatyta naujovė, kuri būdinga ir „Lite“ modeliui – telefono ekrane ranka užrašytą tekstą išmanusis rašiklis gali konvertuoti į skaitmeninį tekstą, todėl pastabas ir komentarus į „Samsung Notes“ dabar bus galima užsirašyti paprasčiau ir greičiau.

O štai čia DELFI operatorius Robertas Narmontas išbandė, kaip fotografuoja „Galaxy Note10 Lite“:

Pokytis, kuris patiks dešiniarankiams

Verta paminėti, kad „Samsung“ priėmė tikrai išmanų sprendimą, kuris patiks dešiniarankiams – visus mygtukus perkėlė į dešinį telefono kurpusą. Taip pat abu telefonai yra itin lengvi. Kol kas tik galima įvardyti tik vieną problemą šiuose telefonuose – jie mielai surenka visus pirštų antspaudus.

Samsung Galaxy Note 10+ ir Samsung Galaxy Note 10 Lite
Foto: DELFI / Robertas Narmontas

„Samsung“ skelbia, kad vartotojai „Galaxy S10 Lite“ ir „Galaxy Note10 Lite“ telefonuose taip pat ras ir jau pamėgtas bei įvertintas „Samsung“ išmaniųjų telefonų funkcijas:

  • Ekranas. Naujuose „Galaxy S10 Lite“ modeliuose integruotas „Super AMOLED Plus“ ekranas, o „Galaxy Note10 Lite“ turi „Super AMOLED“ berėmį „Infinity-O“ ekraną. 6,7 colio įstrižainės ekranai užtikrins įtraukiančią žiūrėjimo patirtį ir galimybę mėgautis mėgstamu turiniu.
  • Didesnės talpos ir ilgiau veikianti baterija. Abu modeliai turi talpią 4500 mAh bateriją su itin greito įkrovimo technologija. Tai vartotojams leis išmaniuoju naudotis visą dieną.
  • Išmanus veikimas ir paslaugos. Kaip ir kituose „Samsung“ telefonuose, taip ir „Galaxy S10 Lite“ ir „Galaxy Note10 Lite“ yra integruota visa išmaniųjų programėlių ir paslaugų ekosistema, įskaitant virtualųjį asistentą „Bixby“ ar „Samsung Health“. Išmaniuosiuose telefonuose taip pat integruotas operacinės sistemos saugumo sprendimas „Knox“.


Samsung Galaxy Note 10 Lite
Foto: DELFI / Robertas Narmontas

Perkantys „Galaxy S10 Lite“ galės pasirinkti iš kelių įrenginio spalvų – spindinčios baltos, spindinčios juodos ir spindinčios mėlynos. „Galaxy Note10 Lite“ bus galima rinktis iš švytinčios pašvaistės, švytinčios juodos ir švytinčios raudonos spalvų.