Nauja technologija – didesnis našumas

„Wi-Fi 6“ – tai šeštoji bevielio interneto ryšio karta, paremta šiuo metu pagreitį įgaunančiomis 5G technologijomis, rašoma pranešime spaudai. Anot „Huawei“ inžinierių, „Wi-Fi 6“ pasiekia keturis kartus didesnį tinklo pralaidumą ir gali aptarnauti tiek pat kartų daugiau naudotojų nei penktosios kartos technologija. Be to, tinklo delsa sumažinama nuo 30 iki 20 milisekundžių, kas ženkliai padidina naudojimo efektyvumą.

„Didžiuojamės būdami pagrindiniais „Wi-Fi 6“ ryšio standartų kūrėjais pasaulyje. Turime didelę patirtį kurdami 5G technologijas ir visa tai norime pritaikyti projektuojant ateities inovacijas, kurios naudotojams suteiks dar daugiau potyrių bei patogumo“, – teigia „Huawei Technologies“ vadovas Baltijos šalyse Ricky Chen.

Pristatytas bandomasis projektas atvers kelią naujiems edukacijos metodams, įskaitant virtualią ir papildytą realybę. Taip pat planuojama, kad bandymai apims tiesiogines vaizdo transliacijas ir nuotolinį studentų mokymą „Wi-Fi 6“ pagrindu.

Vykdant šį projektą bus bendradarbiaujama su organizacija „Wireless Broadband Alliance“ siekiant užtikrinti, kad „Wi-Fi“ tinklai būtų labiau pritaikomi prie dėstytojų ir studentų poreikių. Neabejojama, kad šeštos kartos bevielis ryšys eliminuos tokius trikdžius kaip prastą ryšio pralaidumą, ilgą uždelsimą atliekant užklausas ir pan.

Revoliucija technologijų pasaulyje

„Wireless Global Congress“ renginyje Li Xingas, „Huawei“ duomenų perdavimo produktų linijos „Campus Network Domain“ viceprezidentas, visuomenei plačiau pristatė „Wi-Fi 6“ pilotinio bandymo idėją. „Tai yra technologinė revoliucija. Dirbtinio intelekto varomi „AirEngine Wi-Fi 6“ produktai realiu laiku analizuoja ir optimizuoja tinklus tam, kad žymiai pagerintų tinklo kokybę ir suteiktų unikalią patirtį“, – pristatymo metu kalbėjo Li Xingas.

Tuo metu „Wireless Broadband Alliance“ generalinis direktorius Tiago Rodriguesas teigė, kad „Wi-Fi“ technologija tapo svarbiausia žmogaus kasdienio gyvenimo dalimi visame pasaulyje. „Tuo pačiu studentams bei dėstytojams tai suteikia galimybę mokytis išties unikalioje ir bendradarbiavimą skatinančioje mokymosi aplinkoje. Šiuo atveju bus atverta itin daug galimybių akademinei bendruomenei“, – sakė jis.

Džiaugdamasis „Huawei“ inicijuotu pilotiniu projektu Mondragono universiteto telematikos koordinatorius Jesusas Lizarraga patikino, kad palyginus su kitomis pramonės šakomis, kolegijų bei universitetų poreikis „Wi-Fi 6“ technologijai yra didesnis. „Mes tikime, kad „Wi-Fi 6“ mums padės tyrinėjant naujus švietimo modelius ateityje. Todėl labai džiaugiamės, kad mūsų partneriai pasirinko būtent Mondragono universitetą savo bandymams“, – džiaugėsi Jesusas Lizarraga.

Kompanija „Huawei“ yra įsipareigojusi skatinti „Wi-Fi 6“ sektoriaus plėtrą ir ketina toliau bendradarbiauti su partneriais, teikdama ryšio technologijas bei reikalingą informaciją ne tik ugdymo įstaigoms, bet ir vyriausybinėms organizacijoms bei įmonėms. Be to, „Huawei“ siekia sujungti naujų ryšio technologijų galią per skaitmenines platformas ir padėti klientams sėkmingai įgyvendinti skaitmeninę transformaciją.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)