„Oree Stylograph“ korpuso gamybai kūrėjai pasirinko varį, kuris naujieną išskiria iš konkurentų.

Prietaisas naudoja įmontuotą akselerometrą ir kamerą, kurie seka visus judesius ir nuskenuoja padarytus įrašus, o vėliau gautus eskizus galima perduoti išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, valdomiems „Android“ arba „iOS“.

Tačiau tam, kad vartotojas savo įrašus galėtų perkelti į elektroninį prietaisą, jam reikės specialaus popieriaus, kurį gamintojas siūlo įsigyti kartu su išmaniuoju rašikliu. Užrašų knygelė, kuri turi 190 A5 formato lapų, kainuos apie 25 dolerius, o rašiklis – 300 dolerių, t.y. daugiau nei dvigubai brangiau už konkurentą „Livescribe“.

Produktas visų pirma yra skirtas auditorijai, kurios profesija reikalauja nuolatinio informacijos užrašymo, pastabų, grafinių eskizų ar planų, taip pat dažno jų koregavimo – architektams, dizaineriams ir advokatams. „Oree Stylograph“ veikia maitinamas ličio jonų baterijos, kurios įkrovimas trunka apie valandą. Vieno įkrovimo rašikliui pakanka dviem nepertraukiamo naudojimo dienoms.

Visus grafinius eskizus ir užrašus galima konvertuoti į PDF, PNG arba SVG formatus ir po to siųsti juos elektroniniu paštu arba saugoti „debesų“ saugyklose. Jei savininko išmanusis telefonas yra išjungtas, išmanusis rašiklis darbus gali išsaugoti savo atmintyje tam, kad vartotojas galėtų vėliau juos nusiųsti į kitą įrenginį.