Pirmiausia, bus panaikintas taip vadinamas rezervavimas – atsinaujinti iš „Windows 7“ ir „Windows 8.1“ dabar bus galima labiau įprastu būdu, t.y. per atnaujinimų centrą.

Iš pradžių atnaujinimas iki „Windows 10“ bus neprivalomas, tačiau 2016 metų pradžioje jis bus klasifikuojamas kaip rekomenduojamas. Tai reiškia, kad naujoji OS bus atsisiųsta ir įdiegta automatiškai, žinoma, tik jei nustatymuose bus įjungtas atitinkamas režimas.

Sugrįžti prie ankstesnės „Windows“ versijos, kaip ir dabar, bus galima per vieną mėnesį. Praėjus šiam laikotarpiui prie senosios OS bus įmanoma sugrįžti tik ją įdiegiant iš naujo.

Be to, „Microsoft“ atnaujino programą „Media Creation Tool“, kuri dabar gali kurti universalius įkrovos USB ir DVD diskus su dviejų versijų – 32 ir 64 bitų „Windows 10“ atvaizdais vienoje laikmenoje.

Programinės įrangos milžinė nepamiršo ir naudojančių piratines Windows 7 ir 8.1 kopijas. Dabar meniu bus pridėtas aktyvavimo mygtukas, kurį paspaudus bus galima įsigyti licenciją „Windows Store“ parduotuvėje.