Klaida nešiojamų kompiuterių baterijas išsekina apie 10 proc. greičiau, nei sistemose su „Windows 8“.

„Microsoft“ taip pat išleido atnaujintas „Intel HD Graphics“ tvarkykles, skirtas jos planšetiniams kompiuteriams „Surface“, o kartu firminę programinę įrangą (firmware), kurios kai kuriems vartotojams taip ir nepavyko įdiegti, todėl laukiama dar vieno atnaujinimo.

Gamintojai praneša, kad didelę įtaką baterijos eikvojimui daro asmeninis balso asistentas „Cortana“, kuris nuolat laukia vartotojo komandų. Šis procesas ramybės būsenoje naudoja 1 Mb atminties ir neapkrauna procesoriaus, tuo tarpu balso komandos procesoriaus „Core i5“ apkrovimą keletui sekundžių padidina iki 6 proc. (naudotas kompiuteris „HP Spectre x260“).

Bandydama išpopuliarinti „Windows 10“, kompanija „Microsoft“ daug tikisi iš žaidėjų ir žaidimų, kurie palaiko „DirectX 12“, taip pat integracijos su „Xbox One“. Tačiau šiuo metu žaidėjai su vaizdo plokštėmis „GeForce GTX 980 Ti“ susidūrė su problema – šios grafikos neatpažįsta programėlė „Get Windows 10“, o tai neleidžia rezervuoti naujos operacinės sistemos.

Žinoma, pati vaizdo plokštė be vargo atpažįstama „Windows 10“, o jos palaikymas atsirado dar prieš mėnesį išleistose „GeForce 353.30“ tvarkyklėse. Be to, ji palaiko „DirectX 12“ aparatiniame lygmenyje. Tikėtina, kad „Microsoft“ reikėtų atnaujinti savo programėlių duomenų bazę.