Į rinką, kurioje dominuoja keli garsūs gamintojai, o trupinius susirenka bevardžiai gamintojai iš Kinijos, „Sony“ veržiasi rimtai pasiruošę ir peštis dėl trupinių tikrai neketina – panašiau, kad jie taikosi į riebų rinkos pyrago gabalą su keliomis vyšnaitėmis.

Visų pirma, kompiuteryje naudojamas prabangus pilnos 1080p HD raiškos ekranas (1920 x 1080 taškų raiška). Gal jis ir neprilygsta „Google Nexus 10“, bet nuo jo atsilieka nedaug. Be to, kompiuteryje sumontuotas „Qualcomm APQ8064“ procesorius, 2 GB darbinės atminties, 32 GB vidinės atminties ir net 8,1 MP raiškos kamera galinėje sienelėje.

Bet turbūt šauniausia tai, kad visa ši galinga techninė įranga sugrūsta į plonutį, vos 6,9 mm storio korpusą – palyginimui, „Apple iPad mini“ yra 0,3 mm storesnis. Be to, jis yra visu 100 gramų lengvesnis nei „Nexus 10“, nors, tenka pripažinti, kad tokio palengvinimo kaina buvo sumažinta akumuliatoriaus talpa - „tik“ 6000 mAh vietoje 9000 mAh, kuriais gali džiaugtis „Nexus 10“ naudotojai. Ir operacinės sistemos versija šiek tiek senesnė nei „Google“ vardinio kompiuterio – ne „Android 4.2“, o „Android 4.1“.

Savaime suprantama, „Sony“ sėkmė rinkoje labiausiai priklausys nuo kainos, kuri kol kas nėra skelbiama. Nežinia ir kada šis įrenginys pasieks pasaulio rinkas.