„Šalia pagrindinių vartotojų lūkesčių – funkcionalumo, spartaus veikimo, patogios ir lengvai valdomos vartotojo sąsajos, „LG Optimus L7“ siūlo ir gražų, unikalų „L-Style“ dizainą, taip išsiskirdamas iš daugybės telefonų rinkoje. Tikime, jog „LG Optimus L7“ sulauks vartotojų susidomėjimo ir taps vienu iš populiariausių mūsų telefonų“, – sakė Dr. Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

Naujojo „L-Style“ dizaino „LG Optimus L7“ išsiskiria elegantiška išvaizda. Plono, 8,7 mm storio korpuso kraštai padengti specialia metaline danga, apsaugančia nuo apsitrynimo, valdymo mygtukų išdėstymas yra vientisas. Platus 4,3 colių įstrižainės ekranas išlaiko optimalų ryškumą įvairiomis apšvietimo sąlygomis.

„LG Optimus L7“ veikia su naujausia „Android 4.0 ICE Cream Sandwich“ operacine sistema, kuri suteikia daugiau išmanių funkcijų ir spartos. Viena iš sparčiųjų ir išskirtinių funkcijų – kamera, gebanti automatiškai fokusuoti vaizdus šešių dešimtųjų sekundės greičiu.

Pagrindinės techninės „LG Optimus L7“ specifikacijos:

MSM 7227A (Contex A5 1 GHz) procesorius;
Daugiau nei 2,7 GB vidinė atmintis; galimybė išplėsti atmintį su 32 GB Micro SD kortele;
4,3 colių WVGA ekranas;
Galinė 5.0 MP AF su LED blykster ir priekinė VGA kamera;
Android 4.0 Ice Cream Sandwich operacinė sistema;
1,700mAh baterija;
125,5 x 67 x 8,7 (mm) matmenys.

Lietuvoje telefonas kainuos mažiau nei 1000 litų (rekomenduojama mažmeninė kaina - 939 Lt).