M.Glodas prisijungs prie pasaulinės „Microsoft“ vadovų komandos, atsakingos už sveikatos apsaugai skirtų sprendimų pritaikymą ir plėtrą 34-iose Centrinės ir Rytų Europos šalyse.

„Džiaugiuosi prisijungdamas prie „Microsoft“ padalinio, teikiančio sprendimus sveikatos apsaugai, – sakė Mindaugas Glodas. – Dirbdamas informacinių technologijų srityje turėjau daug progų įsitikinti, kaip naujausios technologijos gali padėti sveikatos apsaugos įstaigoms dirbti efektyviau, greičiau gauti tikslesnę informaciją ir operatyviau priimti sprendimus dėl žmonių gydymo. Svarbiausia, kad tai gali prisidėti išsaugant tiek Lietuvos, tiek kitų šalių gyventojų sveikatą.“

Iki bus paskirtas naujasis bendrovės „Microsoft Lietuva“ vadovas ir „Microsoft“ generalinis direktorius Baltijos šalims, M.Glodas toliau vadovaus šių padalinių veiklai.

Šiuo metu bendrovėje „Microsoft Lietuva“ dirba 29 darbuotojai, Baltijos šalyse iš viso dirba arti 100 specialistų.

Apie Mindaugą Glodą:

M. Glodas gimęs 1972 m. 1995 m. apgynė bakalauro laipsnį Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultete, 1997 m. įgijo verslo vadybos magistro kvalifikaciją (MBA, Master of Business Administration) Antverpeno Universitete Belgijoje. 1997-1999 m. dirbo konsultantu Belgijos įmonėje „Haecon“. Nuo 1999 m. iki 2005 m. dirbo bendrovėje „IBM Lietuva“, kur pradžioje buvo atsakingas už telekomunikacijų sektoriui skirtų sprendimų plėtrą, vėliau tapo bendrovės pardavimų vadovu.

2004 m. Mindaugas buvo paskirtas UAB “Microsoft Lietuva” generaliniu direktoriumi, o 2009 m. lygiagrečiai pradėjo eiti “Microsoft” generalinio direktoriaus Baltijos šalims pareigas.

M.Glodas yra asociacijos „Infobalt“ valdybos narys, taip pat aktyviai dalyvauja kitų nevyriausybinių organizacijų ir verslo aljansų veikloje.