Nors pastaruosius keletą metų CES sulaukdavo vis mažiau lankytojų, vartotojų elektronikos segmentas IT gamintojams tampa vis svarbesnis. Pavyzdžiui, Pasaulio informacinių technologijų ir paslaugų aljansas (angl. World Information Technology and Services Alliance, WITSA) savo kas du metus leidžiamame „Digital Planet“ leidinyje lapkritį prognozavo, kad informacinių ir ryšių technologijų (IRT) vartotojų segmentas, 2004 m. dar sudaręs 28,8% technologijų gamintojų pajamų, iki 2013 m. sudarys trečdaliu didesnę gamintojų pajamų dalį. Tam, kaip prognozuojama, daugiausia įtakos turės išaugsianti nešiojamųjų prietaisų – telefonų, planešetinių kompiuterių ir kt. - paklausa.

Būtent šių prietaisų gamintojai CES parodoje turėtų sulaukti daugiausia dėmesio ir pažerti daugiausia naujienų. Praėjusių metų pradžioje „Apple“ sukrėtus rinką su savo planšetiniu „iPad“ kompiuteriu, kone kiekvienas gamintojas puolė ruošti savo atsaką. Daugelis planšetinių kompiuterių gamintojų savo prietaisuose diegs „Google“ plėtojamą „Android“ operacinę sistemą, kurios naujausia versija - „Honeycomb“ - bus labiau pritaikyta planšetiniams kompiuteriams, o ne mobiliesiems telefonams. Naujų planšetinių kompiuterių ar mobiliųjų telefonų su šia operacine sistema parodoje laukiama iš tokių gamintojų kaip „Acer“, „Asus“, „Dell“, „LG“, „Motorola“, „MSI“, „Samsung“, „Toshiba“ ir kt., skelbia cnet.com. Kita vertus, planšetinių kompiuterių su iš „Palm“ pernai perimta „webOS“ operacine sistema gali pristatyti kompiuterių gamintoja HP, savo panašų prietaisą su „QNX“ operacine sistema turėtų pateikti ir „BlackBerry“ telefonus gaminanti „Research in Motion“, papildo „Financial Times“.

Naujienų laukiama ir iš programinės įrangos milžinės „Microsoft“ bei jos generalinio direktoriaus Steve Ballmerio – jei ne ankstyvų užuominų apie būsimąją „Windows 8” operacinę sistemą, tai bent naujų telefonų, planšetinių kompiuterių, grotuvų ar kitos elektronikos. Antros kartos „Core“ procesorių šeimą, kodiniu pavadinimu „Sandy Bridge“, oficialiai pristatys puslaidininkių gamintoja „Intel“, nors apie šią naujieną informacija pasirodė dar prieš parodą.

Parodoje taip pat laukiama garso bei vaizdo technikos, filmavimo kamerų, automobilių elektronikos, programinės įrangos, lustų ir net įvairių kabelių ar jungčių gamintojų naujienų, rašo wsj.com.

Daug dėmesio tradiciškai sulauks televizorių ir trimačių technologijų gamintojai. Pavyzdžiui, Japonijos „Toshiba“ parodoje parodys televizorių ir nešiojamąjį kompiuterį, kurių rodomą trimatį vaizdą bus galima žiūrėti be specialių akinių, prideda telegraph.co.uk.

Šiemet CES laukiama apie 120 tūkst. dalyvių, nors iki 2006 m. užfiksuoto 152 tūkst. dalyvių rekordo parodai bus dar toli. Visgi renginio organizatoriai teigia pastebintys atsigaunančias ekonomikos tendencijas ir prasidedančio renginio bei apskritai elektronikos gamintojų nuotaikas vertina teigiamai.