"Raptor" - tikras žaidimo malonumas

Pradėsime nuo "Ultimate Game Chair Raptor". Joje sumontuoti specialūs judesių sensoriai, kurie, reaguodami į žaidimo veiksmą, atitinkamai vibruoja. Kėdėje viso net dvylika vibraciją skleidžiančių motorų, užtikrinančių žaidimo malonumą.

Šiame žaidėjo „soste” sumontuota ir garso sistema, įrengta ant atlošo. Garsą galite reguliuotis kaip tinkami. Beje, "Ultimate Game Chair" yra pilnai suderinama su "iPodais", tad galima patogiai įsitaisius per garsiakalbius klausytis savo mėgstamos muzikos.

Dar vienas naudingas šio daikčiuko privalumas tas, kad po juo esančiame stalčiuje yra laidų talpyklė. Kėdės valdymo mygtukai pasiekiami ranka, tad nepakilę iš vietos galite reguliuotis vaizdą, atlošo padėtį ir pan.

"Ultimate Game Chair Raptor" suderinama su didžiąją dalimi senųjų konsolių, įskaitant PS2, Xbox, GameCube ir kitas. Taip pat ir su visomis naujosios kartos konsolėmis. Kainuoja šis fotelio pavidalo malonumas apie 800 litų.

Žaidėjo kėdė padedanti… sulieknėti?

Kompanijos "3D Innovations" produktas nuo aukščiau aprašytos kėdės gerokai skiriasi. Daugiausiai tuo, kad skirtas jis ne tik žaidėjams, bet ir fitneso mėgėjams. Ant korpuso sumontuoti dviračio pedalai, todėl tuo pat metu galite ir sportuoti, ir žaisti.

Veikimo mechanizmas čia paprastas ir, tiesą sakant, primityvus. Minate pedalus į priekį, automobilis žaidime ir važiuoja į priekį, pradėsite pedalus sukti atgal, automobilis važiuos atgal. Mynimas pakeičia tik du klaviatūros arba vairalazdės klavišus, tad visą kitą darbą turite atlikti patys rankomis.

Jei būtinai norite sulieknėti, galite rinktis vieną iš bausmės režimų. Veikia jie paprastai: pradėsite lėčiau minti, ekranas patamsės, jei sustosite - ekranas užtems. Kainuoja šis naujos kartos treniruoklis nei daug, nei mažai - apie 2700 litų.

Išsamiau apie žaidėjų kėdes pasakosime skaitmeninio gyvenimo būdo žurnale „BITĖ plius“ jau šį šeštadienį 11:20 LNK kanalu.