"BITĖS plius TV" komanda, pasižvalgiusi po Las Vege surengtą pasaulinę IT parodą CES, pamatė, kad čia "iPodų" manija jau seniai peržengė pačių grotuvų ribas ir persirito į aksesuarus, apie kuriuos plačiau ir pakalbėsime.

Švarkas, grojantis muziką!?

Pradėkime nuo rūbų, o tiksliau nuo švarkų, kurie ypatingi ne savo dizainu ar medžiaga, o rankovėmis. Taip, būtent jomis, nes čia įmontuoti mygtukai, kuriais galite valdyti savo "iPodą".

Viskas veikia išties paprastai: jums tereikia įsigyti odinį švarką, kurio rankovėje įsiutas iš specialios medžiagos pagamintas mygtukų rinkinys. Juo galite valdyti "iPodo" garsą, rinktis dainas ir pan. Patį grotuvą slepiate specialioje kišenėje, kurioje tūno ir laidas, jungiantis įrenginį su rankovėje įsiūtais mygtukais. Beje, ši inovacija veikia ne tik su "Apple" produktais, tačiau ir su visais mp3 muzikos grotuvais bei muzikiniais telefonais.

Krepšys-diskoteka

Foto: AFP/Scanpix

"iPodą" turbūt dažniausiai nešiojatės kišenėje, tačiau jau dabar galite pradėti mąstyti apie specialius populiariausiam muzikos grotuvui pritaikytą krepšius. Jų yra pačių įvairiausių: nuo paprastų kuprinių iki dabar madingų paštininkų krepšių. Tačiau visas grožis slypi anaipol ne išorėje. Ypatingi šie daikčiukai tuo, kad per kelias sekundes gali pavirsti nešiojamaisiais muzikiniais centrais.

Pradėkime nuo to, kad, turėdami vieną tokių krepšių "iPodą" galite valdyti ant rankenos sumontuotais mygtukais, čia pat įrengtas ir ausinių lizdas. Patį grotuvą laikote specialiame krepšio skyriuje, kuriame yra ir laidas, jungiantis su valdymo mygtukais. Jei nusprendėte surengti diskoteką, tačiau neturite aparatūros, jums tereikia atsegti savo krepšį, kurio priekiniame skyriuje sumontuotos specialios garso kolonėlės. Ištraukiate ausines iš lizdo ir garsiai klausotės mėgstamos muzikos.

“iLuv” kolekcija

Krūvą "iPodams" skirtų aksesuarų pristatė bendrovė "iLuv". Tarp jos demonstruojamų naujovių - nešiojamas vaizdo grotuvas, prie kurio prisijungę savo "iPod Video" galėsite žiūrėti DVD kokybės filmus ar muzikinius klipus dideliame ekrane. Tos pačios įmonės gaminys "i199" jūsų "iPodą" pavers mini audio sistema, kuria galėsite ne tik garsiai klausytis grotuve saugomos muzikos, bet ir CD diskų ar radio.

Plačiau apie “iPod” aksesuarus žiūrėkite skaitmeninio gyvenimo būdo žurnale "BITĖ plius", kuris rodomas šeštadieniais 11:20 LNK TV kanalu.