H. Sharman tvirtai pareiškė neturinti jokių abejonių dėl nežemiškos gyvybės formų egzistavimo – tik, pasak jos, šios gyvybės formos gali būti sudarytos iš visiškai kitokių elementų, nei mus supanti gyvybė, kurią mes matome. Tikėtina, kad ateiviai jau dabar gyvena tarp mūsų, tik mes jų nematome, sako astronautė, rašo theindependent.co.uk

Leidiniui „Observer Magazine“ dr. Helen Sharman pasakė: „Ateiviai egzistuoja, nėra jokių abejonių. Visatoje yra šitiek milijardų žvaigždžių, tad logiška būtų manyti, jog egzistuoja įvairiausių gyvybės formų.“

Ji pridūrė, kad tikėtina, jog nežemiškos gyvybės formos nėra sudarytos iš anglies ir azoto, kaip žmonės, tačiau, pasak jos, didelė tikimybė, jog šios gyvybės formos yra aplink mus, tiesiog mes jų nematome.

56 m. dr. H. Sharman į istoriją įėjo sudalyvavusi misijoje – 1991 m. gegužės mėn. nuskrido į sovietų kosminę stotį „Mir“.

„Nieko nėra gražesnio už Žemės vaizdą iš kosmoso – niekada nepamiršiu, kaip pirmą kartą ją pamačiau“, – pasakojo ji. – Po pakilimo mes palikome atmosferą, ir staiga pro iliuminatorius įsiveržė šviesa. Mes buvome virš Ramiojo vandenyno. Mėlyno vandens gelmės man atėmė žadą.“

Interviu ji pažymėjo, jog visuomet yra vadinama pirmąja brite moterimi kosmose, pabrėžiant, jog tai ne vyras, o moteris.

„Kai Timas Peak‘as pakilo į kosmosą, kai kurie žmonės apskritai mane pamiršo. Pirmasis žmogus kosmose paprastai būna vyras, ir aš džiaugiuosi, kad man pavyko šią tvarką sulaužyti.“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (176)