R. De Feo konsultuoja pradedančius verslus, kokius technologinius sprendimus jiems reikia turėti verslo pradžioje ir kaip teisingai vykdyti plėtrą. Jam teko dirbti drauge su daugeliu didžiausių Europos startuolių, tarp kurių „Techstars“, „Deliveroo”, „Monzo”, „Skyscanner” ir „Starling Bank”. Iki pradedant dirbti „Amazon”, R. De Feo buvo dirbtinio intelekto startuolio „Jemboo” įkūrėjas ir „Expedia” inovacijų skyriaus techninis vadovas, sukūręs vieną ankstyviausių pramonės chatbot‘ų (liet. robotas, kuris palaiko pokalbį su žmogumi).

Rob De Feo
Foto: Asmeninis albumas


Viename interviu Rob De Feo sakė: „Jeigu nori būti geriausias savo srities specialistas, turi tam pasišvęsti”. Jis savo startuoliams visada pabrėžia, kad norint turėti sėkmingą verslą, turi nenustoti mokytis ir reaguoti į naujoves. Robo mentorystės sugebėjimai ir kompetencija pritaikyti šiuolaikines technologijas plėsti sėkmingą verslą kitoms įmonėms sukuria terpę judėti tikslingu keliu į ateitį. Jo pranešimą, kaip sėkmingai pradėti „statyti“ startuolį, galėsite išgirsti LOGIN konferencijoje, kuri vyks gegužės 24-28 dienomis, gyvos transliacijos metu, „Delfi“ bei „15min” platformose.

Rob De Feo pranešimas bus pirmąją LOGIN festivalio dieną gegužės 24 d. „LOGIN Inspiration station powered by Salesforce” renginyje „Startups” sesijoje nuo 18 val.

Su visais pranešėjais galite susipažinti www.login.lt ir savo darbo kalendoriuose pasižymėti tuos pranešimus, kurių laukiate labiausiai.