Atsižvelgiant į susiklosčiusią pandeminę situaciją, LOGIN festivalis šiais metais bus rengiamas saugiai: gegužės 24-28 dienomis visa Lietuva ir ne tik festivalio pranešimus visiškai nemokamai galės stebėti tiesioginių transliacijų metu dviejuose didžiausiuose Lietuvos portaluose – Delfi.lt ir 15min.lt. Denis Gacicha pranešimas bus rodomas trečiadienį gegužės 26 d. „LOGIN Progress makers powered by SEB” renginyje „Sustainability in action ” sesijoje nuo 15 val.

Svarbiausi D. Gacicha ir visos „Schneider Electric“ komandos Baltijos šalyse uždaviniai – „EcoXpert“ kanalo programos ir „EcoStruxure“ daiktų interneto platformos vystymas ir plėtra. D. Gacicha atsakingas už pardavimų strategiją, prioritetinių ir strateginių klientų programos vystymą, verslo plėtrą į naujas mūsų sritis, tokias kaip skaitmeninės paslaugos. Kad geriau pažintumėte D. Gacichą, jis atsako į LOGIN blic klausimus:

– Trys technologiniai sprendimai, daiktai, be kurių nebeįsivaizduojate savo kasdienybės?

– Internetas, elektroninis paštas, išmanus telefonas (iPhone).

– Kokios visai visuomenei reikalingos technologijos dar neturime dabar, bet turėsime 2030-aisiais (Jūsų spėjimas, fantazija)?

– Skraidantis asmeninis transportas.

– Įvardykite tris filmus ar knygas, kurios įkvėpė Jus?

– „Žalioji mylia“, „1+1“, „Beldžiant į dangaus vartus“.

– Pasakykite tris asmenybes ar naujienų šaltinius, kurie įkvepia kasdien ir kuriuos rekomenduotumėte pasekti („pafollowinti”) socialiniuose tinkluose.

– Harvard Business Review, World Economic Forum, TED Conferences.

– „Perdegimo sindromą“ turinčių žmonių skaičius vis auga, 3 Jūsų patarimai poilsiui nuo technologijų ir tempo?

– Crossfit (funkcinės treniruotės), priverstinės pertraukos kalendoriuje tarp susitikimų/susirinkimų, laiko planavimas ir efektyvus valdymas.

– Karantinas – galimybių metas. Ko Jus išmokė karantinas?

– Surasti tinkamą balansą tarp darbo ir šeimos, t. y. daugiau laiko praleisti su šeima.

– Tai vis dėlto, ateities darbovietė namuose ar biure? Kaip Jūs norėtumėte?

– Hibridinis variantas. Apie 50-70 proc. darbas iš namų ir 30-50 proc. darbas iš biuro.

– Vienas dalykas, kurio labiausiai pasiilgote iš senosios realybės?

–Kelionės.

– Kas Jums yra tvarumas? Trys Jūsų tvarumo taisyklės.

– Man tvarumas reiškia mūsų pačių poreikių tenkinimą, netrukdant ateities kartoms juos užtikrinti. Tvarumą sudaro keli esminiai elementai: ekonomika, visuomenė, aplinka. Mano 3 tvarumo taisyklės: gerai pagalvokite prieš apsipirkdami, važiuok mažiau, dalyvavimas socialiniuose projektuose.

– Kas Jums yra LOGIN konferencija?

– Man tai yra novatoriška, inovatyvi konferencija, kuri suburia daugelį įdomių žmonių – įvairių kartų, pažiūrų ir stilių – aptarti aktualias ir išskirtines tematikas.

Gegužės 24-28 dienomis LOGIN 2021 konferencija šiemet stebėkite nemokamai Delfi ir 15min portaluose. Su visais pranešėjais galite susipažinti www.login.lt ir savo darbo kalendoriuose pasižymėti tuos pranešimus, kurių laukiate labiausiai.