Naujoji vyriška dizainerio ir mados namų „Robert Kalinkin“ įkūrėjo Roberto Kalinkino kolekcija – tai bendradarbiavimo su pasauline technologijų kompanija „Huawei“ vaisius. Buvo išskirti trys pagrindiniai rūbų deriniai – laisvalaikio apranga, klasikinio kostiumo interpretacija ir sportui skirtas rūbų komplektas. Visi deriniai išsiskyrė unikaliais audiniais, pagamintais specialiai šiam bendradarbiavimui. Jie buvo pagaminti pasitelkiant giluminę audinių sublimaciją, išmarginant iki tol buvusį baltą audinį naujai sukurtu raštu, sudarytu iš įvairių technologinių „Huawei“ elementų. Gerai įsižiūrėjus, ant naujosios kolekcijos derinių galima pamatyti mikroschemas, laidus ar net pačius gaminių – pavyzdžiui, išmaniojo laikrodžio – brėžinius, taip pat tik šiam prekės ženklui būdingus elementus.

Kaip teigia naująją kolekciją pristatęs R. Kalinkinas, technologijos gali ne tik palengvinti mūsų gyvenimą, bet ir papildyti apsirengimo stilių.

„Tarp technologijų ir mados tikrai yra sinergija, bet ne visur ji yra paplitusi ar pastebima. Žmonės įprastai neperka telefono, derančio prie švarko ar atvirkščiai – švarko, derančio prie laikrodžio. Kita vertus, kai užsiimi bendra stilistika, savęs pažinimu ar stiliaus atradimu, ieškai akcentinių detalių, tu imi derinti tokius dalykus. Žmonės ne pirmais metais keičia laikrodžių dirželius, kurie dera prie batų ar prie raištelių ir t. t. Mūsų atveju mes nekūrėme dėvimos mados, mes pasirinkome jos interpretaciją. Todėl mūsų kolekcija nėra skirta kasdienai, nėra skirta gatvėms, ji labiau yra perfrazuota gatvės ir gyvenimo mada žmonėms, kurie skuba, lekia, dirba, bet padaro. Tai yra trys konkretūs deriniai, kurie iš esmės atspindi mūsų šiuolaikinių vyrų gyvenimo etapus. Jie sportuojantys, jie daug dirbantys, jie pramogaujantys. Tai iš esmės yra trys kryptys“, – sako R. Kalinkinas.

Robertas Kalinkinas
Foto: Huawei nuotr.

Pristatytoje kolekcijoje visi rūbų deriniai priderinti prie išmaniųjų įrenginių, be kurių šiandien sunkiai įsivaizduojamas šiuolaikinio vyro gyvenimas – išmanaus „Huawei“ laikrodžio „Watch GT2 pro“, belaidžių ausinių „Freebuds Pro“ ar telefono „P40“. Pasak bendrovės „Huawei“ komunikacijos vadovės Baltijos šalyse Justės Karpavičiūtės, šiandien technologijos ir stilius daro didelę įtaką vienas kitam.

Roberto Kalinkino kūryba
Foto: Huawei nuotr.

„Kadangi kiekvienais metais pasauliui pristatome vis didesnį spektrą išmanių įrenginių, tenka pastebėti, kad dabartinės tendencijos apima ne vien jų išmanumą, bet ir dizainą. Tiek išmanieji laikrodžiai, tiek belaidės ausinės ar nauji telefonai turi derėti prie aprangos ar kitų aksesuarų. Tuo metu aprangos stilius taip pat dažnai būna įkvėptas technologijų – pavyzdžiui, futuristiniai rūbų elementai, naujoms technologijoms būdingos spalvos ir kt. Todėl šiame kontekste ir ryžomės tokiai mados ir technologijų sintezei, kurios centre – šiuolaikinis, skubantis ir naujausius išmaniuosius įrenginius prisijaukinęs vyras“, – sako J. Karpavičiūtė.

Roberto Kalinkino kūryba
Foto: Huawei nuotr.

Pasak bendrovės atstovės, kartu su Roberto Kalinkino rūbų kolekcija pristatytas išmanusis laikrodis „Huawei Watch GT2 pro“ yra savaime estetikos ir funkcionalumo derinys. Šis laikrodis išsiskiria savo safyro stiklu, titano korpusu ir daugeliu funkcijų – širdies ritmo, deguonies kraujyje, streso lygio matavimu, daugiau nei 100 treniruočių režimų ir 2 savaites vienu įkrovimu veikiančia baterija. Tuo metu „Freebuds Pro“ ausinės, kurias taip pat renginio metu dėvėjo modeliai, yra pirmosios pasaulyje išmanų triukšmo slopinimą turinčios ausinės, palaikančios net tris skirtingus aplinkos modulius. Galiausiai, renginyje buvo galima pamatyti ir išmanųjį laikrodį „Huawei Watch Fit“. Tai – lengvas, kitokios formos ir išskirtinio dizaino laikrodis, kuris taip pat patrauks apie savo stilių galvojančių žmonių dėmesį.