S. Meškauskaitės-Stepšienės teigimu, likę bilietai bus parduoti renginio dienomis, tačiau dalyvių skaičiui pasiekus 2000, prekyba bilietais bus sustabdyta. Toks maksimalus dalyvių skaičius numatytas, siekiant užtikrinti dalyvių ir svečių saugumą. „Suprantame savo nuolatinius dalyvius ir palaikome norą jaustis užtikrintais, prieš perkant bilietus. Šiandien, iki renginio likus vos trims dienoms, galime būti ramūs, kad renginys įvyks, ir raginame dalyvius jame elgtis saugiai“, – sako LOGIN vadovė.

Šiais metais LOGIN organizatorių prioritetas – lankytojų, dalyvių ir savanorių saugumas. LOGIN vyks „Litexpo“ konferencijų centre. Bendras šios vietos plotas yra 33 600 kv. m, iš kurių 18 500 kv. m užima konferencijų ir ekspozicijų salės, o likusią dalį – lauko erdvė. LOGIN vyks lauko erdvėse ir užims daugiau kaip 70 proc. vidaus erdvių. Užtikrindami dideles erdves viduje, organizatoriai gali garantuoti metro atstumą tarp kėdžių, o lauko erdvėje dar didesnius distancijas tarp partnerių erdvių.

„Mes laikysimės visų LRV rekomendacijų, skirtų renginių saugumui užtikrinti. Imsimės netgi daug papildomų priemonių. Be saugaus atstumo išlaikymo, ribojamo dalyvių skaičiaus, pastovaus dezinfekavimo, bus ir renginių planavimas skirtingu laiku, ir poilsio zonų įrengimas lauke bei daug kitų dalykų“, – visus, abejojančius dėl masiniuose renginiuose užtikrinamo saugumo, nuramina LOGIN vadovė.

S. Meškauskaitė-Stepšienė taip pat priduria, kad, visgi, svarbiausia yra kiekvieno iš lankytojų sąmoningumas: „Negalime gyventi nuolatinėje baimėje, tiesiog reikia laikytis visiems skirtų taisyklių. Puikus pavyzdys – „Laisvės kelias“, kuris parodė, kad įmanoma viską padaryti, surinkti daug žmonių ir išlaikyti saugumą, kai visi yra sąmoningi“.

LOGIN vyks rugsėjo 24–25 dienomis „Litexpo“ konferencijų centre. Festivalyje dalyvaus 120 pranešėjų iš Lietuvos ir užsienio. Bilietus įsigyti galite www.login.lt/pass. Programą rasite www.login.lt/agenda. Su visais pranešėjais galite susipažinti www.login.lt/speakers.